Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szoltok Marenec Fruzsináho...

Mit szoltok Marenec Fruzsinához (Emma barátok közt) amit művel a vacsora csatában illetteve a reggeli játék alakitásához?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Neked tényleg borzasztó sok időd lehet...
2009. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ugy mint neked mert irtál, de minek teeeeeeeee!
2009. szept. 30. 13:21
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Sztem szánalmas.
2009. okt. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is de nagyon.Olyan visszataszitóan viselkedik nagyon nagy csalódást okoz szerintem nem csak nekem:(
2009. okt. 2. 11:26
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is szánalmas, én többet néztem volna ki abból a nőből. Nem ilyen piti munkát mint ez a pénzosztogatás.
2009. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Megélhetési celeb lett (harmadrangú) éhbérért bohócot csinál magából. Kis idő után majd megy a süllyesztőbe.
2009. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
jajj az a csaj mennyit nyávogott amikor kirúgták a Bk-ből hogy hogyan fizeti az albit stb...hát talán előbb kellett volna gondolkodni és spórolni kisanyám...nem volt megírva hogy még 10 évig ő is ott lesz...szerintem 1 éve de lehet több/kevesebb láttam a Viván na mit ne mondjak olyan bunkó és lekezelő volt a Zolával hogy csak na...csak kamilláztam uh nálam azóta elvágta magát Bk-be jól játszotta azt a szerepet ami nem is :-D
2009. okt. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas. Azért mert játszik valaki egy népszerá sorozatban attól ő még nem lesz műsorvezető. Be is bizonyította a pénzes játékban. Inkább menjen el dolgozni. Jah hogy most már lejjebb nem adunk.
2009. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom.Szóval egy szánalmas felkapaszkodni vágyó(celebekhez) kis fruska.Köszönöm a hozzászolásaitokat:)
2009. okt. 5. 12:42
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Én egy részt nem láttam még a Barátok köztből, de azért volt fogalamam róla, hogy abban a sorozatban szerepelt. Tehát még most láttam úgymond először. De amit elmondhatok róla, hogy nekem rendkívül unszimpatikus, nem is tudom...van benne valami irritáló. Azt éreztem nála, mikor néztem, mint amit Kiszel Tündénél szoktam, ha meglátom. :)
2009. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!