Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek jó pasi ByeAlex?

Szerintetek jó pasi ByeAlex?

Figyelt kérdés
Biztos az csak férfi szemmel olyan looser benyomást kelt.
2013. máj. 22. 22:38
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
100%
Az hogy jó pasi,szerintem túlzás,olyan átlagos. A hipszter külső nekem esztétikailag vagy mint stílusjegy bejön, de nem tartom férfiasnak. Mondjuk én harmincas nő vagyok, lehet,hogy egy tininek vagy huszonévesnek jobban bejön a csávó.
2013. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, valahogy pont az én ízlésem (:
2013. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem jó. Átlagos lenne, ha végre megborotválkozna. Nagyon előnytelenül áll neki. A hipster stílus nekem is bejön, de nem az ilyen. Az övé nekem pici gagyin hat. Fellehetne ezzel a stílussal is jól öltözni.

23/L

2013. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
100%
Nem.
2013. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
A stílusával nincs bajom, de valahogy nekem mint férfi nem jön be. Most attól hogy a semmiből ekkroa sztár lett mert 10. nek végzett az Eurovízión az nekem semmit nem jelent, én ez ez alapján ítélem meg az embereket, hanem hogy milyen a belső stílusa, de így semmit nem tudok róla, ez meg nekem kevés.
2013. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
2013. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

Nekem bejön. Intelligens, finom humora van, és én szeretem, ha egy pasi szőrös. :) Ízlések és pofonok. ;)


23/L

2013. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%
Úristen, megnéztem ezt a "paródiát"... nem kellett volna. Szánalmas ez az ürge. Undorító. Persze, most ő a király, hogy fent van a zinterneten egy videója, feltételezem ez volt szánalmas életének legkiemelkedőbb momentuma. Sajnálom szerencsétlent, hogy ilyen ingerszegény környezetben nőtt fel, hogy csak ennyire futotta.
2013. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

A fenti paródia ByAlex fanoknak nem ajánlott. Ha odafigyeltetek volna amit próbál elénekelni abban nem a hang a lényeg hanem a mondanivaló, ami az eredeti okádékban nincs.

Egyébként szépeket írnak róla kommentben, a személyes kedvencem:

"ByeAlex=pofánf.sott csöves"

Hogy a kérdésre is válaszoljak: Nekem nagyon nem jön be.

2013. máj. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy rosszul néz ki, de nem igazán jön be.
2013. máj. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!