Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mitől olyan híres Jeffree Star?

Mitől olyan híres Jeffree Star?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 00:11
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
50%

azért, mert férfi... ööö bocs, hímnemű létére úgy néz ki, mint egy [manapság "fhúdenaontrencsikeeeh"] scene-p*csa.


és hát szánalmas nem szánalmas, sajna meg kell hagyni, hogy szebb "nő", mint néhány vaginával született kollegina...

2009. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
78%
Azért ilyen híres, mert felvállalja, ami, valamint érdekes zenét csinál, és erre sok ember vevő. Én magam is nagyon bírom a zenéjét, és alapjában véve a stílusát is :)
2009. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
24%
pff.. hát, ha ennyire erősen sminkelnék, énis lennék ilyen "szép".. lerí róla, h pasi.
2009. aug. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
70%
mert egy IKON. Vállalja magát. emellett jó hangja van. nagyon!
2009. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem elszomorító, hogy ilyen emberek léteznek. Alapban nem kedvelem a homoszexuális embereket, de mindaddig még nem reklámozzák, addig én sem szólok semmit. (tudom, jön a pszichológia meg az agyfurkászás, hogy biztos női lélek a férfi testben, de én ebben nem hiszek). Az is szánalmas, hogy a fiatal tizenéves lányoknak ez bejön. Azt hiszik, hogy egyedi, holott inkább szánalmas. Félre ne értsen senki, nem az önkifejezés és az extrém dolgok azok, amiket elítélek, hanem ez az elkorcsosult életforma, amit egyes emberek folytatnak. Gondolom a pénzért...hírnévért...
2010. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
59%
szép:)
2010. aug. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
26%

Ilyenkor borzadok el igazán, hogy merre tart a mai világ... Az még oké, van egy ilyen hülye, de az még szörnyűbb, hogy erre vevő is van, aki szerint nagyon helyes, és példamutató amit csinál.

Gratulálok.

Csak annyit kívánnék az ilyen mai fiatalnak, hogy az ő gyereke is pont ilyen legyen:) Meglátjuk akkor mit szól mindehhez, ha az ő fiacskája fog így öltözködni és viselkedni.

Arról meg már ne is beszéljük, hogy zeneileg egy nulla, amit "ez" művel.

2010. szept. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
57%

Mert egy egyéniség és fölvállalja magát mellesleg még a hangja is jó.D

És szerintem nemis ronda...

L/13

2010. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
31%
Fenéket jó a hangja...és a dalszövegei is közönségesek.
2010. okt. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
61%
Attól,hogy neked nem tetszik,másik több ezer embernek igen,ettől olyan híres,hogy van olyan ember akinek ez az ízlése!
2010. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!