Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mitől olyan híres Jeffree Star?

Mitől olyan híres Jeffree Star?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 00:11
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
22%
Rettenetes "zenét" csinál és áááá megvakulok ha ráguglizok. Társadalmi hanyatlás, tiszta fck yea.
2011. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
18%

mert egy transzfesztita botfülű ember akitől szépen szólva felfordul a gyomrom

undorító

2011. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem k*rva jó zenéi vannak.
2011. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
28%
Nekem tetszik a stílusa, szerintem szép:) A zenéjét nem annyira szeretem.
2011. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem mi a f*szért kell kifikázni. Először én is azt mondtam, hogy egy mocskos b*zi, stb, de meghallgattam a számait, és egyszerűen imádom.: D Szerintem nagyon jó hangja van.
2011. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
53%

Én pár napja találtam rá véletlenül egy amv-t néztem és tőle volt a szám rohadtul bejött a szám gondoltam rákeresek az előadóra először kicsit meg lepett hogy transzi de gondoltam ki a sz*rt érdekel ráadásul ilyen jó zenét csinál eddig mindegyik száma bejött amit meghallgattam tőle

17/F

2012. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy nem azt kérdezte, hogy kinek mi a véleménye róla.. mindegy. Ha már itt vagyok én is leírom. Én először a képeit néztem meg, és azt hittem csaj, aztán jobban megnéztem és leesett hogy nem az.. Kicsit megijedtem attól, ahogy kinéz, de mondom meghallgatom valamelyik számát, és egyáltalán nem rossz! Lehet rá akármit mondani, meg hogy mennyire elkorcsult a mai fiatalság, de ha ő így érzi jól magát akkor nem nagyon tehettek ellene semmit. Puszi.:)
2013. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
87%

Annyit röhögtem rajtatok :D egyikőtök szánalmasabb mint a másik. 1, ha nem érdekel benneteket hogy ki is valójában Ő, akkor miért jártatjátok a szátokat mint a tizenéves kis ribik! 2, ha érdekel is benneteket, akkor legalább ne szóljátok le, hanem gondolkozzatok azzal az aranyos kis buksitokkal, hogy Ő mennyi mindenen keresztül ment végig. Ha nektek 6 évesen meghalt volna apukátok, megnézném milyenek lennétek. Egytől egyik depisek meg minden, és Ő- Ő nem az. De bírom amikor így másokat elítéltek, csakmert Ő híres, és egy csomó mindene megvan ami nektek talán SOHA nem adatik meg. Olyan szánalom már a mai emberiség...csakmert valami nem tetszik nekik, azt egyből leszólják meg pattognak mint a gumilabda hogy "fú de csúnya, fú de ilyen meg olyan"...figyeljetek. most őszintén kérdezem, Ki kérdezett benneteket.. Vagy inkább: Mondta valaki hogy szóljátok le.. Hmmm..nem. Na akkor mi is a kérdés.. Semmi. Én legalább bevallom hogy Fan vagyok, és nagyon szeretem. De tök röhej, csak ezek az okos magyarok vannak így elmaradva :'D minden országban engedett a homosex blablabla. DE ezek a kedves emberek M.o. itt jártatják a szájacskájukat csakmert irigyli a másikat :') nagyon cukik vagytok. meg kell hogy zabáljalak benneteket :') Most komolyan azon röhögök milyen szánalom emberek vannak...most azért szóljátok le, mert irigylitek. Hm. Figyeljetek, csakmert nem tetszik nektek hogy Ő ilyen, akkor nem kell nézni. Csukjátok be a szemeteket, forduljatok el, de az lenne a legjobb ha meg se szólalnátok, UGYANIS: ezzel nem magatokat, se Őt bántjátok, hanem más embereket...azokat, akik szeretik Őt és Fanok...na, jó érzés ha így másokba belerúgtok. Remélem élvezitek...Gratulálok hozzá...:c

*A

2014. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Én 20+ vagyok, hetero mégis hallgatom :) Vannak jó számai. A kinézetén először é is meglepődtem mert a hangjához nem ezt társítottam :D De nem ítélem el sem őt, sem a melegeket. Nyugodtan vállalják fel önmagukat, már nem a középkorban élünk ahol kivégeztek volna ezért :)
2014. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megosztó és különleges. Iszonyat jó humora van, egyszerűen eszméletlen egy ember, én imádom :D és a sminkcuccai is hihetetlenül szuper, minőségi termékek. Egy-két számát is hallottam, szerintem fülbemászóak. Instagramját naponta lesem.

Egyébként arra, hogy "ennyi sminkkel én is szép lennék" csak annyit tudok mondani hogy nem egy no-makeup képet is töltött fel magáról, mert ő nem szégyelli magát smink nélkül :)

Lehet utálni, de ez igazából csak titeket ír le, nem őt, mert rengetegen szeretik ígyis, a hatereket meg tőből leszarja.

2016. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!