Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik férfitípus jön be nektek?

Melyik férfitípus jön be nektek?

Figyelt kérdés

Kimit és Fernandot hoztam példának, de az egyénen túl az általuk megtesített férfitípusra koncentráljatok. (De megírhatjátok, hogy ők maguk mennyire jönnek be nektek.)


Fernando: (a klasszikus értelemben vett férfitípus)

[link]


Kimi: (kicsit lágyabb arcvonások, kisfiús arc, test)

[link]


2009. nov. 20. 08:05
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Egyik sem.
2009. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nekem a férfias pasik jönnek be...ezek közül egyik sem az
2009. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Egyik sem.

Alonso feje az egyébként aprócska testéhez képest viccesen nagy. Számomra nem férfias, inkább enyhén vízfejű.

Kimi leginkább egy gyíkra emlékeztet. Nekem nem kisfiús, hanem élettelen.


Egy pasi legyen férfias. Magas, erős testalkatú, a megfelelő helyeken szőrös. Legyen ápolt, de nem nőiesen.

Legyen okos, határozott, de gyengéden tudjon nézni rám. És csak rám.

2009. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kimi gyíkra emlékeztet? Nem vitatkozni akartam és örülök, hogy leírtad a véleményed, csak nem tudom megérteni. Szerintem a világ leghelyesebb pasija (élőben is!!!) és nehezen tudom elfogadni az ilyen véleményeket.
2009. nov. 20. 09:25
 5/22 anonim válasza:
Engem gyíkra. A szeme miatt, azt hiszem. Ez persze csak az én véleményem, nem pedig megdönthetetlen igazság. Tudom hogy sok nőnek tetszik. Biztosan látnak benne valamit, amit én nem. Nem vagyunk egyformák.Ízlések és pofonok...
2009. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, azért mert neked tetszik,még nem kell mindenkinek... ha mindenkinek ugyanazok a pasik tetszenének, sose lenne párja a töbinek :D
2009. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ha muszáj lenne választani, Kimi... amúgy nem tetszik különösebben. a klasszikus értelemben vett férfitípus ritkán jön be, a kicsit lágyabb vonású pedig akkor, ha emellé valami szögletesség (esetleg vadság is) társul olykor. finnyás vagyok, na.
2009. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
KiMi lowe...
2009. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lányos alkatú fiúk jönnek be csakis és kizárólag. Tehát az alacsonyak, vékonyak, hosszú hajjal, babaarccal, stb. Hát ilyenből felénk nem sok akad, talán pont ezért is tetszenek:)

A férfias férfiak sosem tetszettek, őket meghagyom nektek.

25/L

2009. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a f1-et. 1ik sem tetszik... Ha már mindenképpen sztár, akkor Johnny Depp és Robert Pattinson. :)
2009. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!