Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak kétfajta férfitípus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak kétfajta férfitípus van?

Figyelt kérdés
Akkora szívás az egész mert én eddig kétfajta férfitípussal találkoztam.Vannak a visszahúzódó félénkebb pasik akik félnek tőlünk,csajoktól meg vannak a nagyszájú népszerű szívtiprók. Nekem viszont egyik se felel meg.Miért nincs egy r*ohadt aranyközépút????
2011. júl. 14. 11:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
ott vannak, ahol hagytad őket, a barát kategóriában
2011. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Van, csak nehéz megtalálni. Én olyat kerestem, aki a külvilág felé erős, nagyszájú, érvényesíti az akaratát, talpraesett, felém viszont gyengéd, szerető, kedves, hűséges. Így biztonságban érezhetem magam mellette, felnézhetek rá, ugyanakkor megkapom a kellő szeretetet, törődést. Vannak még ilyenek.
2011. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
na körülbelül én is egy ilyent szeretnék....:)
2011. júl. 14. 11:39
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
Felnézni rá, ahaaa...
2011. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nálam van, én egyik közé sem tartozok, ha gondolod beszélgethetünk. Nem nyomulok ne izgulj, de szivesen elbeszélgetek veled. Privátba küldhetnél egy msn-nt. Nagyon szépen megköszönném. Kiváncsi vagyok mért gondolod így ....
2011. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
39%

én a 2. típus vagyok, és tuti hogy nem kéne egy óra, és lent lenne a bugyid...:P

de peched van mert van csajom...és Őt nem csalom meg.

a visszahuzodók szánalmas kis p*csok, ne is kezdj velük, sztem egy olyannal többre mész aki lazább, és latin lover, elvégre egysze mindnekinek bekötik a fejét...:D

DE. Az istenért! Ne alfahímet keressé!!!!!!!!!!!!!!!!!

meg iylen divatmajmot!

2011. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

Hát csajok... én megtaláltam úgy érzem ezt a 3. kategóriát! :)) Imádom :$

Kérdésedre a válasz: nem csak 2 típus van! :)) Van 2 és van a tökéletes! :)

2011. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 skarma ***** válasza:
De mindenkinek más a tökéletes :D
2011. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Egyszer azt hiszem belebotlottam a "tökéletesbe" de nem tudom nem ismertem még annyira.Fellehetett rá nézni sokan tisztelték ismerték,velem viszont mindig kedves volt...már amennyit együtt voltunk.
2011. júl. 14. 11:46
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem elég sok fajta férfi van...de mindenkibe van egy kis nagyszájúság mert van idegrendszere :D Mindenkibe van egy kis romantikusság, gyengédség mert van szíve. :) Minden fel tud használni csak össze kell kombinálni és akkor megtalálod a tökéletest csak ehhez agy kell.Amit viszont sok férfi nem használ. :) Csak rosszabbik felét...ami csak szexre gondol...

16/F

2011. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!