Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek mi a velemenye a ByTheWa...

Kinek mi a velemenye a ByTheWay csapatrol? Szerintem nagyon tehetsegesek es jol neznek ki.

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 14:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

mégis igaza van...pont annyira egyedi ez a szöveg, mint maga a csapat...(Y) :D

meg milyen igaz...2 év múlva már sehol nem lesznek, de örökké wéjjer xD hagyd már...

2014. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Majd beszeljunk ket ev mulva roluk!:*
2014. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

2 év?xdd

Inkább 2 hónap....

Megint első voltam:)

2014. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Mar most tobb koncertjuk van mint Dorikacskanak... Dora fog eltunni nem pedig a BTW... Na mindegy erre kesobb visszaterunk...
2014. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

jó hangjuk van,de nem vagyok wayer vagy mi

meg rajongó sem vagyok

2014. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy nem szimpatikus neked valaki, de mért jó az, hogy h ü l y e beceneveken szólítod, hogy Dórikácska?
2014. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
milyen koncertjük van? RTL-es finanszírozású? jah, hát igen...meg sem lep. erről beszéltünk már párszor szakmabéli emberekkel(ismert zenekar frontemberéről van szó), hogy ők összehoznak egy 10-15 állomásos klubturnét, ahová 1500 körül van a belépő, és ebből alig kapnak valamit, mert elmegy 60 ember, viszont nem hasonlítható össze egy olyan koncerttel, ahová a rajongók csak azért mennek el, mert amúgy is ingyen van, és akkor skandálják, hogy mekkora 1000es tömeg ott volt...megnézném én, hány ember járna rendszeresen btw koncertre, ha 2ezer Ft lenne a belépő(mert tegyük fel, 1 év múlva elmegy a háttérből az RTL, és maguknak kéne megállni a lábukon, saját tőkéből).
2014. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyfolytaba hivjak oket koncertezni es ha jol tudom semmi koze nincs hozza az RTL-nek....Voltak mar egy csomo varosban es rengeteg a tomeg. Ez nem olyan mint mikor regen egy X-Faktoros koncertek vannak ahol egy csomo x-faktoros ott van, itt ok a sztarvendegek, csak ok!
2014. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

[link]

Teljesen egyetértek ezzel.

Egyik sem néz ki jól, hangjuk átlagos.

2014. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
na? :D olika behisztizett, és elment :D ki is mondta azt, hogy jó sokáig megmaradnak? :D a másik 3 meg annyira alárendelt, hogy oli nélkül úgyse lesznek olyan népszerűek xd
2014. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!