Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Larry vagy Elounor? Indokolját...

Larry vagy Elounor? Indokoljátok meg, ha kérhetem.

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 20:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Elounor. Igazából rengeteg blogot olvastam, hogy most Elou vagy Larry az igazi. Remek érveik voltak, és párnak utána is néztem. Azért Elou, mert megnéztem a Larrysek érveit, és mindegyikre találtam magyarázatot.

Például itt van ez a "Louis bevallotta hogy meleg tegnap este és rajongók felvették!". Nos, a fiúk tegnap este klubban voltak, ittak, részegek lettek. Az emberek ilyenkor mindenfélét összebeszélnek, Louis is val'szeg azért mondta, hogy meleg. Egy lány erre azt mondta nekem: "Az emberek részegen kimondják az igazat, ismerem az ilyet, úgymond apám is alkoholista". Sokszor hallottam, hogy minden ember máshogy részeg. Apám anyja részegen szomorú lesz és sír (ő mesélte, én még nem láttam de ez rohadt mindegy), de van, aki ilyenkor kezd verekedni. Egyeltalán nem biztos, hogy ilyenkor mindenki az igazat is mondja. Lehet Louis olyasmi, aki ilyenkor hülyeségeket szed össze. Sőt, én Elousként biztos is vagyok benne.

Szerintem Louis és Harry jó barátok, de mivel a Larrysek rögtön ugranak ha egymás mellé állnak kb, szegényeknek nincs nyugtuk, és ezért távolodtak el egymástól.

Eleanort meg mindenki rögtön bántja, ha Louissal mutatkozik, ezért gondolom max otthon tudnak normális szerelmes párt alkotni, ahol nem nézik őket a Larrysek.

Szerintem mindkét csapat (Elousok/Larrysek) csak a sötétben tapogatózik. Egyszer úgyis kiderül. Mindenesetre, Elou, és ez a magyarázatom rá. xx

2015. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!