Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kedveseim! Mi a pontos oka...

Kedveseim! Mi a pontos oka annak, hogy ennyien utáljátok. Mármár gyűlölitek Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy elvakult rajongója,de bírom a zenéjét! Véleményeket várok...

2014. febr. 10. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: egy JB számot sem hallottam még. Ettől függetlenül magát JB-t nem bírom.
2014. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre azt tudom csak mondani, hogy ezzel a kérdéssel már elkéstél, rég nem akkora téma a fiú. Kifutott gyerekről van szó, már nem nagyon érdekes senki számára. Még a botrányaival lehúznak róla pár bőrt és nem is nagyon fogunk hallani felőle.
2014. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Először azért utálták, mert lányos a hangja és mert túlságosan is felkapott a "semmiért", most meg azért, mert botrányos. És hogy miért botrányos? Mert nem bírta már, hogy ennyien gyűlölik és kifáradt. Ördögi kör.
2014. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem azért, mert rendkivűl jól néz ki, hihetetlenül népszerú a lányok körében, egyszerű féltékenység.
2014. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
4es, max a 12-13 éves kislányok körében népszerű, azt meg senki nem irigyli tőle.... És az, hogy jól néz ki, hááááááááát [link] nem tudom. De nekem is nagyon ellenszenves a gyerek, mert egy tiszteletlen bunkó, aki bármit megtehet a sok pénze és hírneve miatt (semmi köze nincs ahhoz, hogy úgy akarok kinézni mint ő, és olyan népszerű akarok lenni a kislányok körében)
2014. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én bírom őt.(:
2014. febr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kiemelkedő az énektudása és ezt ő is tudja. Normál hangja van, el tud énekelni pár dalt, de nem kiemelkedő! Fiatal korában belerángatták ebbe a nagy sza_rba, és egy ideig azt hitte szegény, hogy jól ellessz ezzel. Aztán rájött, hogy ebben a szakmában ez nem számít jónak és hogy mindössze a fiatalsága, a stílusa, és a külseje miatt szerették meg a rajongók. Egy ideig folytatta és küzdött tovább, aztán észrevette magát, hogy többen utálják mint szeretik. És akkor elkezdett botrányokat csinálni, hogy újból felfigyeljenek rá az emberek. Miley Cyrusnál ez bejött, de nála sajnos nem. Nos, ezek után lesz ami lesz... Annyit írnék le még végezetül, hogy kedves belieberek, képzeljétek el JB-t például (ez tényleg csak egy példa!!) ebben a testben: [link] Ő szintén egy híresség, de nem nevezném tipikusan jóképűnek. Tehát képzeljétek el, hogy ő itt Justin. Ugyanazzal a hanggal, ugyanazzal a személyiséggel, csak más kinézettel. Őszintén: ugyanúgy szeretnétek??
2014. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pénzre megy..mennyi hülyeséget elkövetett,de csak pénzel jutott ki pl. a börtönből....alapból szerintem van 1-2 jó száma,de azért van a hírességnek határa...és ő sajnos ezt nemtudja..:/
2014. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 janoskians1 válasza:
64%
Egyáltalán nem beképzelt,szereti a rajongóit tiszta szívből,adományoz MILLIÁRDOKAT,segít másokon.Igen,néha követ el hibákat,ő is ember,nem tökéletes,senki sem az,de abba nem gondolnak bele más emberek hogy már 5 hónapja depressziós és öngyilkos akart lenni nem egyszer.Nem érdemli meg a gyűlöletet,semmi rosszat nem tett,nem ártott senkinek.Ha meg nem tetszik,nem kell nézni,ne foglalkozz vele,nekem ez a véleményem.
2014. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
#9 teljesen egyetértek!:) <3
2014. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!