Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljátok Justin Bieber-t?

Miért utáljátok Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés

1. Nem vagyok tinédzser lány, aki rajong, meghalna, vagy esetleg vagdossa magát Dzsásztin Bíbör miatt.

2. A fentit nem figyelembe véve, amúgy sem rajongok érte, az ő zenéje nem az én műfajom, nem is kedvelem őt, nem os utálom.

3. Miért is teszem fel ezt a kérdést? Mert furcsán állok az előtt a tény előtt, hogy mára már divat lett utálni őt, az esetek 99%-ában indokolatlanul. És hogy miért? Nos, én egyszerűen nem tudom felfogni, hogy az emberek miért állandóan más emberek életével foglalkoznak, Pláne nem, hogy miért majmolják őket. Mért nem tud mindenki a saját életével törődni? Pl. most biztos írni fogjátok, hogy drogozott, meg letartóztatták, meg hogy 2 perc alatt csinált gyereket... Ez eddig oké. De mért nem magatokkal foglalkoztok?! Ha a TV-ben ezt mondják, kapcsoljatok el, ha az újságban Justin van címlapon, ne vegyétek meg az újságot, vagy lapozzatok el onnan. De szvsz jobb lenne, ha magatokkal, és a családotokkal törődnétek, meg inkább szórakoznátok, csajoznátok, de ne állandóan más farkával verjétek a csalánt.

Egy kicsit inkább monológ lett, de még mindig érdekel: miért utáljátok?



2014. márc. 30. 22:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
utálok mindent ami úszik a nyáltól és úgy visít mint egy kismalac
2014. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Mert az én szememben szégyent hoz arra amit úgy hívnak:Férfi. Ez az amit én ki nem állhatok benne. De még talán jobban utálom azokat akik ilyenné tették, akik a háttérben megbújva alakították a személyiségét. Kár hogy befolyásolható gyerekként került a popszakmába mert egy ellenszenves nyálgépet csináltak belőle.
2014. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
2-es remekül megfogalmazta...
2014. márc. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
így van. talán nem is vele van a gond, hanem azzal, akik megcsinálták...hiszen ő egy senki, ha nem lenne mögötte egy jó nagy stáb, akkor sehol nem lenne. sokkal inkább az a bosszantó, hogy ez a dolog a példaértékű. valószínű sokan vannak lázadó emberek, akik elég erősek ahhoz, hogy inkább azt mondják, hogy ez így nem jó, mintsem beolvadjanak. láttam már nem egy embert, akit megnéztem, hogy nézett ki 2 hónapja, és hogy néz ki most. csupán valószínűleg azért, mert ameddig nem játszotta azt, hogy mekkora swag van, addig a kutyát nem érdekelte, és ez flusztrálta szegényt. és nyilvánvaló, hogy ez nem egy egészséges dolog, ha a fiatalok abba a dologba bele van kényszerítve, hogy ne magát adja, mert az senkit nem érdekel.
2014. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
58%
Drága kedves kérdező: Én nem utálom egyszerűen íritál az egész gyerek. Ráadásul szerintem a világ legtehetségtelenebb embere. Semmi hang, semmi stílus, csak bedopták ezt a kölyköt a showbizniszbe mert sokk pénzt hozz a befolyásolható tinicsajok miatt. Egy a lényege ennek az egésznek: a PÉNZ. Remélem mindent érthetően leírtam
2014. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

És te miért foglalkozol olyan emberekkel akik nem szeretik Justin Bieber-t? Főleg,ha neked úgymond közöd nincs hozzá,hiszen érdektelen...

Egyébként én régebben, amikor még híres lett hallgattam is a zenéjét. Nem foglalkoztam a személyiségével, mert nem hallottam róla semmit.

De az utóbbi időben voltak botrányai.. pl. leköpködte a rajongóit, a testőreit arra kényszerítette,hogy vigyék a hátukon,mint egy kiskirályt..állítólag tök bunkó mindenkivel össze-vissza köpköd mindenkire. A kinézetével is csak provokálni akarja az embereket. Régen egy aranyos kisfiú volt.Most pedig egy nagyképű f4sz a semmire. Mert tényleg tehetségtelen, de ha meg tehetséges is lenne,akkor is mire fel tesz ilyeneket egy ember a többi emberrel? ő is ugyanolyan mint a többi..


Egyébként a legtöbb ember ezeknek a felét sem tudja, és azért utálják,mert a tinilányok odáig vannak érte, és szeretik őket idegesíteni ezzel. ez mindig is így volt. Gyerekes dolog.

2014. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
15%
én nem utálom és fiú vagyok. tudom hogy a legtöbb fiú utálja őt, azért mert szerintem irígyek rá. én nagyon bírom a zenéit.
2014. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kivancsi lennek hogy ti mit csinalnatok 19 evesen ha eggyik pillanatrol a masikra milliardosok lennetek.Mikor elkezde a palyafutasat nagyon ertelmes gyerek volt sok interjut hallottam tole de a hirtelen hirnev es penz megzavarta de hat meg csak egy gyerek.
2014. ápr. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mit csinálnék? Valszeg összevennék én is mindenfélét, de attól még nem lennék bunkó mint amilyen ez lett, mert attól, hogy az embernek van pénze, akkor is ugyanolyan ember mint a többi.
2014. ápr. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
6-os: csak már nagyon érdekelt a dolog.
2014. ápr. 3. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!