Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiuk, lányok! Szerintettek...

Fiuk, lányok! Szerintettek Justin Bieber a világ legjobb énekese?

Figyelt kérdés
Nem semmi amít elért, ráadásul ő a legnépszerűbb énekes a világon. Annyi díjai vannak. Szerintem többre fogja vinni mint példaképe Michael Jackson. Elképesztő mennyire tehetséges. Mit gondoltok? Ha tehetségtelen akkor miért nyer állandóan valamilyen díjat?

2014. ápr. 4. 09:52
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
legjobb ? hahahaha , hát nem :)
2014. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
12%

IGEN!:)

bárki bármit mondhat csak a féltékenység beszél belőlük mert ők sohaa nem fognak elérni ennyit mint ő ilyen fiatalon!:)

RESPECT!

2014. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Vicc vagy. Pedig a felhasználó neved alapján szimpatikus is lehetnél.
2014. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Legalább olyan sötétek vagytok, mint JB legtöbb rajongója, mert komolyan veszitek ezt a kérdést, és nem esik le nektek, hogy a kérdező csupán provokálni akarja a fórumozókat. A kérdés hülyeség, mert nyilván nem a legjobb, de miért van szükség rá, hogy a haterek megint leírják ugyanazt a maszlagot?
2014. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%

#4-es :DDDD fantasztikus...

Na, én spéci nem szeretem, mert sztem nagy képe van. Az, hogy miért nyer díjakat, passz, biztos süket volt a díjazó. Sztem nincs jó hangja, amikor először hallottam a rádióban, próbáltam kitalálni, hogy fiú vagy lány énekel... am 15/L

2014. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

ja és valami Queen már le is másolta..............

Somebody to love



a világ legjobb énekeseit keresd a rockerek között.


Sebastian Bach

Bruce Dickinson

Ronnie James Dio


na ezek az énekesek!!!!

2014. ápr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Jo vicc.Jot rohogtem.Feldobtad a napom.:)
2014. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A legjobb enekes az egesz univerzumrol!
2014. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
0%
IMÁDOM HÁT PERSZE HOGY Ő *__* best példakép!<33
2014. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
0%

Igen, termeszetesen! Es nem veletlenek a dijak sem!

Aki meg azt irta hogy "a media pumpalta fel" annak ajanlom figyelmebe hogy nezze meg a Justin Bieber-Never say never cimu filmet es utana pofazzon! Justin igenis megdolgozott azert hogy idaig eljusson!

Akik meg leszoljak mind feltekenysegbol teszik! Nagyon is szivesen lennenek a helyebe! Nojetek mar fel! Egyatalan nem meno melegezni foleg nem oknel mert nem az! Es ha az lenne akkor se lenne semmi! De igy feltekenysegbol anmikor teljesen hetero mar tobb baratnoje is volt!!! Nagyon gyerekesek vagytok

2014. máj. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!