Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiuk, lányok! Szerintettek...

Fiuk, lányok! Szerintettek Justin Bieber a világ legjobb énekese?

Figyelt kérdés
Nem semmi amít elért, ráadásul ő a legnépszerűbb énekes a világon. Annyi díjai vannak. Szerintem többre fogja vinni mint példaképe Michael Jackson. Elképesztő mennyire tehetséges. Mit gondoltok? Ha tehetségtelen akkor miért nyer állandóan valamilyen díjat?

2014. ápr. 4. 09:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Skizo vagy, mióta kitiltották a másik profilodat utálkozásért azóta a seggét nyalod.

2014. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
a világ??? legjobb?? énekese??? Hahahaahahaaa :)))))
2014. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Első válaszoló nem tudom miről beszélsz, de nem is érdekel.
2014. ápr. 4. 10:57
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Imádom őt! Tele van a szobám Bieberes poszterekkel! Nem véletlenül nyer annyi díjat, a tehetséget nem lehet elrejteni! Ő a kedvenc énekesnőm!
2014. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Sztem az egy óriási vicc és egyben félreértés lenne. Már nem is sértésnek szánom, kedves kérdező, de szerintem nincs vmi tökéletes hangja, nála jobbakat is ismerek.

#2: Egyetértek.:)))

2014. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Zsozsó1206 válasza:

Vannak nagyon jó számai, de sok már nagyon........

például a That Power egyik kedvencem, de a Baby az már kicsit nagyon kislányos. :)

de tehetséges!

2014. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Talán a Marson, bár Joda komoly vetélytársnak tünik. Egyébként lány vagyok, és nem utálom Justin Biebert, de nem is szeretem. Nem tudom mennyi igaz a botrányai közül és mennyi csak bulvár, de azok alapján egy elég nagy f**fej. Mondjuk lehet hogy ez nem függ össze a hangjával, de az sem egy kész főnyeremény.
2014. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Justin egy hülye p*öcs a média pumpálta fel mert manipuláló eszközök a sztárok a fiatalság fél (18 vagyok). Jacko is rájött erre próbált különválni de eltették lábalól, mint 2pac-et. A minőségi zenét nem a viva tvből fogod megkapni, azután kutatni kell! Mondok párat: Depeche Mode, Queen, ac dc, ha már emlitetted MJ , Susan Vega, Peter Gabriel, duran duran, Pink Floyd stb Na ezek zenészek és tehetségesek és értéket képviselnek. MINŐSÉG!
2014. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
előző vagyok, jav.: *felé
2014. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a tinilányok bugyija benedvesedik tőle és éjjel-nappal a gép előtt ülnek, bámulják a klipjeit és szavaznak rá, nem egyenlő a tehetséggel. :)
2014. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!