Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiuk, lányok! Szerintettek...

Fiuk, lányok! Szerintettek Justin Bieber a világ legjobb énekese?

Figyelt kérdés
Nem semmi amít elért, ráadásul ő a legnépszerűbb énekes a világon. Annyi díjai vannak. Szerintem többre fogja vinni mint példaképe Michael Jackson. Elképesztő mennyire tehetséges. Mit gondoltok? Ha tehetségtelen akkor miért nyer állandóan valamilyen díjat?

2014. ápr. 4. 09:52
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Elozo voltam kihagytam hogy peldakepnek valo fiu! Amit elert az eletben ahoz kepest hogy honnan indult es megdolgozott es nem adta fel! Ahogy az anyukajaval a testvereivel, rajongoival banik elkepeszto! Adomanyoz segit iskolat epiteni odaadja a sajt cipojet ami a laban van olyannak akinekw ninca cipoje nem sok ilyen ember van!

Akik leszoljak azok gondolkozzanak el lemerm fogadni hogy egyikojuk se tud rola semmit se csak azt hiszitek menok vagytok ha leszoljatok? Nagyon gyerekes! Es az csak egy plusz raadas hogy hihetetlenul jol nez ki a stilusa meg 10/11es!

2014. máj. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Ágoston Noémi ***** válasza:
egyértelmű a válaszom: NEM! nem utálom, és fikázom, mint olyan sokan, hisz attól eltekintve, hogy régen (pedig már akkor mindenki nyálazott a hangjára) úgy énekelt, mint egy elcseszett kislány, legalább tiszta a hangja! az meg, hogy sok díjat kap... igen, mivel ha nem kapna díjat, a sok tinilány széttépné a világot xD viszont az igaz, hogy tehetséges, a hangja képzett, és játszik hangszeren. bár a One Direction munkásságát jobban csípem, de tény, hogy Bieber legalább tényleg tud énekelni (directionerek, nem kell megkövezni!!!) példaképnek viszont nem ajánlanám, ha csak megnézzük a botrányait. egyébként Lady Gaga valamilyen gyémántdíjat kapott a közelmúltban (ő az első, akinek ilyenje van) így őt is lehetne legjobbnak mondani, bár nekem ő se szimpibb xD elképesztő tehetség... hát láttam már elképesztőbbeket, de őket meg mindenki elítéli (ázsiai zenét hallgatok, nem szól be senki!) nem szeretem, mikor valaki ész nélkül szidja, hogy milyen béna, utolsó kis senki, de könyörgöm, azért a fanoknak sem kell túlbecsülni. a stílusa, az egyénisége nem túl egyedi, és a zenéi is sablonosak, szóval azért isteníteni nem kell :) remélem megfelelően kulturált volt a válaszom ;)
2014. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!