Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kurt Cobain 20 ével ezelőtt...

Kurt Cobain 20 ével ezelőtt valóban öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy hosszú puska végzett vele de azt nem birta volna maga elé forditani a puska rúgása miatt sem gyilkoság történt?egyesek szerint még mindig él mi az igazság? Puska végzett vele vagy pisztoly?

2014. ápr. 5. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, öngyilkos lett. Ha jól tudom egy nem olyan régi újranyomozás alkalmával sem tudták ezt megcáfolni.
2014. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze ezt csak olyan biztossággal lehet kijelenteni, amennyire a nyomozóhatóságok állítják.
2014. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kezdtek el újra nyomozni, sajnos.

Meglehetősen biztos vagyok benne, hogy nem öngyilkos lett, hanem megölték. Ezt nem csak a megrögzött rajongók találták ki, hanem bizonyítékok is vannak. [link]

Itt maga a Courtney Love által felbérelt nyomozó, Tom Grant tudósít.

Puska végzett vele, de mint leírtad, nem tudta volna maga felé fordítani, sőt felemelni sem, mivel akkora adag heroin volt a szervezetében, hogy az is rögtön a halálához vezethetett. A heroinról tudni kell, hogy túladagoláskor gyakran még benne van a tű az áldozatban, mert olyan gyorsan hat a szer. Ezért is nagy a homály a halála körül... Meg aztán ott van Courtney Love... Aki, hogy is mondjam, enyhén gyanús....

2014. ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-asnál a pont, vele értek egyet. Nem ÖNgyilkosság volt-szerintem, és sokak szerint sem...
2014. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3: akkor az idei felülvizsgálat kacsa volt? Merthogy sok helyen híreztek róla.
2014. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
[link] <- ebben van az igazság!!!
2014. nov. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szerintem nem lett öngyilkos. Az egyik nyomós ok, amiért így gondolom, az az, hogy imádta a lányát. Szerintem ő volt a legfontosabb az életében, és ha megnézzük Cobain családi hátterét, a szülei borzalmasak voltak...a válásukkal dőlt a dominó és ezt tetőzte az, ahogy az évek során bántak vele. Kurt egy interjúban mondta is, hogy ő sosem lesz olyan apa, mint amilyen az övé, ergo ha tényleg öngyilkos lett, akkor ő nagyon képmutató...

A másik, a Soaked in Bleach c. film elég jogos kérdéseket/tényeket boncolgat (pl. a bevitt heroin mennyisége) Nem azt mondom, hogy Courtney Love lőtte le őt, de azt sem állítom, hogy nem ludas. A Kurt and Courtney c. dokumentumfilmben El Duce azt állította, Courtney felbérelte őt, gogy lőjje le Kurtot 50 000 dollárért. Érdekes módon a tagot pár nappal a kijelentése után elütötte egy vonat?! Nonszensz.

Meg Tom Grant már 22 éve kiáll az álláspontja mellett...


Hiába mondogatja a családja, a zenésztársai és barátai, a fanok egyik tábora, hogy öngyilkos hajlamú volt stb stb, szerintem Cobain nem volt annyira bátor, hogy ténylegesen megtegye. Sokszor lódított, mondott dolgokat, de mondani könnyű, megtenni már kevésbé...

2016. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az utolsó válaszoloval!!
2016. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak azt felejtitek el, hogy depresszióval egyáltalán nem gondolkodik tiszta fejjel az ember.
2016. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És sajnos függőként sem... de ez az interjú elég meggyőző : https://www.youtube.com/watch?v=ke_SF8q1HGI
2016. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!