Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen élményeitek vannak a...

Milyen élményeitek vannak a ByTheWay-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. koncertekre,koncertélményekre. (: Milyen élményeitek, emlékeitek vannak a fiúkkal kapcsolatban? Szimpla kíváncsiságból kérdezem,sehová nem teszem ki,nyugi (: !Utálkozók kíméljenek!

2014. jún. 26. 10:57
 1/10 anonim válasza:
100%
Fuuu...nekem eddig csak egy volt, de az is nagyon jó. Zalakaroson voltam még Valentin napkor és ott sikerült felhívnom magamra a figyelmet...sajnos gyakran elnevettem magam a furán felöltözött rajongókon...én nem szoktam sikítozni meg minden és szerintem ezt jobban ki is figyelik a nagy tömegből. elég egy gesztus, egy mosoly amivel már magadra vonzod az ő tekintetüket, főleg Oliét. nem moccant előlem, folyton rám nézett ami jól esett.még a mikrofonba is énekelhettem:))fotózás elég szarul volt megoldva, mert egyenként nem lehetett velük fényképet csinálni, meg aláírást sem lehetett kérni. ya Ou-nak adtam az ajándékot, ami 4 csokiból meg egy saját készítésű plakátból állt....édes volt nagyon, majd a kedvencem elé vettem az irányt (Olika) aztán véletlenül ráléptem a lábára, na de mindegy. megvolt a fotó aztán felé fordultam ő meg csak nevetett, gondolom rajtam. majd összevissza makogni kezdtem neki valamit, de valahogy tudta, hogy mit akarok így átölelt...:DDD
2014. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Koncertjükön még nem voltam de sokaktól hallom hogy melegek. Nem fogom soha megérteni hogy ha valaki befut tinikorban akkor miért kell rá azt mondani hogy meleg?! Birom a fiúkat néztem róluk már több interjút is és nekem szimpik.
2014. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oli mindig ilyen cuki :D csak rám sose figyelt :( de nem baj,majd legközelebb :D a legviccesebb,hogy 2 koncertből 1-en sikerült Bencével,Ya Ou-val,és Szikivel is váltanom pár szót,de Olival sehogy se :''D Ő csak belenézett a kamerámba (; majd a 3.-on.... melyik számnál énekeltél a mikrofonba? (:


#2 válaszoló: én sem értem miért titulálják Őket melegeknek,miközben egyáltalán nem azok :/ én nagyon imádom Őket /természetesen csak mint rajongó/, és tudom, hogy egy csupa szív együttes (: és egyáltalán nem melegek, ezt pár ember igazán megérthetné... (:

2014. jún. 28. 11:37
 4/10 Borii# válasza:
Én is imádom őket:) Ez a tipikus magyar mentalitás. Ha valaki kiemelkedő, egyéniség akkor azt gyorsan el kell taposni valami hülyeséggel:) Én egyszer voltam koncertjükön és hát szuper volt!:) Olival (<3) sikerült egy közös kép, ami elég furán jött ki. Már éppen szállt volna be a buszba de látta, hogy még oda tartok szóval nem tette:)Mondtam, hogy képet szeretnék így elvette a telómat, de véletlenül valamit elnyomott szóval a menübe kerültöünk, ahonnan megint keresem a kamera ikont és sürgettem, hogy töltsön már be, ugyanis a többiek csak Olira vártak:) FELEJTHETETLEN!;)
2014. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen,tudom milyenek (: ezért IS imádom Őket (: a múltkor nekem Sziki jött vissza,mert szóltam Neki,és csak nekem visszajött,hogy egy utolsó képet csináljunk ((: ^^ és igazad van :/ a magyarok sajna ilyenek :/ de nem baj,amíg a fiúk gazdagítják az országunkat (;
2014. jún. 29. 01:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Élmény... A DUE sajtófesztiválon voltam, és éppen felléptek. Annyi maradt meg, hogy száz tinicsajszi orditva és sikítva tömörül a színpad közelébe, de annyira, hogy minden hangot elnyomtak. Aztán a fehér hajú srác rap részénél akkora visítás volt, hogy azóta zsong a fülem. Aztán az interjúkban mondták pár nyálas szót, hogy mennyire imádják a rajongóikat. Ennyi.
2014. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Drága #6 válaszoló! Direkt írtam előre,h "utálkozók kíméljenek"... ha nem tetszik, nem kell írni, de addig, ameddig nem értél el annyit, mint Ők, és nem hívnak el téged ilyen fesztiválokra, ahol fellépnek pl., addig csak tartsd meg magadnak az irigy véleményed. és kijavítanálak. nem "fehér hajú", hanem szőke.... színvak....ajánlom számodra egy szemész felkeresését. de mielőtt még azon problémáznál, h miért akadok ki, amiért nem vagy rajongó, elmondom, h nem az a bajom, tudom, "ízlések és pofonok", hanem annyi, h ismeretség nélkül ítélkeztél. köszönöm figyelmed.
2014. júl. 21. 09:37
 8/10 anonim válasza:
Fergeteges hangulatu koncerteket adnak!! Es ok tenyleg foglalkoznak a rajongoikkal! Ezert imadom oket<3 2 koncerten voltam eddig, de egy kep sem jott ossze eddig. DE! Never Give Up! Es minden honap 18.an koncert, sose felejtsetek el!!
2014. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Vagyis nem koncert hanem MOSOLYNAP!!!!

Elnezest :D

2014. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4. válaszoló és kérdező:

Ti milyen származásúak vagytok?

2014. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!