Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alex Turner (Arctic Monkeys)...

Alex Turner (Arctic Monkeys) tényleg beképzelt lett mert az új stílusa elég macsós és az interjúknál is elég nagyképű?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem beszélgettem vele személyesen, de elég nyilvánvaló, hogy túl nagy lett az arca. Amit a VOLT-on leművelt, baromi ciki volt, és nagyon kiábrándító - mondom ezt egy "ősrajongóként", 2007 óta ők a kedvenceim...

Semmi tisztelet se a zene, se a közönség felé, de talán még a zenésztársai felé se, a koncerteken is egyértelmű már, hogy ez már csak "a menő Alex Turner, meg néhány random ember a háta mögött". Undorító módon csinálja a show-t, ahelyett, hogy rendesen zenélne inkább, mert már a produkció sem az igazi.

2014. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én sajnos nem voltam ott a koncerten de az ismerőseim mesélték. nekem azt mondték olyan volt mintha be lenne szívva. meg miket csinált?
2014. júl. 8. 13:15
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát tényleg egyértelműen úgy nézett ki és beszélt, mint aki tele van nyomva drogokkal... ezen kívül pedig egyébként az volt a visszataszító, hogy többet grimaszolt, vágta a pofákat, mint amennyit énekelt és zenélt... Nagyon felvágós volt, az egész koncert abból állt, hogy őt mindenki istenítse. Kiállt a színpad szélére, és öt percig, mint valami király, mozgatta a kézfejeit a közönség felé, hogy még üvöltözzünk és még tapsoljunk egyedül neki... Elég gázos volt, nem erről kéne szólnia egy koncertnek.
2014. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mondjuk ezt minden zenekar minden koncerten csinálja hogy hergelje a népet minél nagyobb ordításra és hangzavara tehát ez annyira nem gáz hogy arra intett hangosabbak legyetek :D
2014. júl. 8. 13:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, csak minden egyes dal után ezt csinálta, nem néha, és közben vágta az "én vagyok az isten, élvezzetek a bugyitokba lányok" fejet...
2014. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amit neztem mas koncertfelvetelek ott nem latszott rajta mintha beszivott volna meg ott nem csinalt ilyeneket. Miert csak itt csinalta?
2014. júl. 9. 00:37
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

"..én vagyok az isten, élvezzetek a bugyitokba lányok" fejet... Azért, mert ő az isten és akkor mivan?:) nyugi bugyijukba is élveztek.

Egyáltalán nem lett beképzelt és nem is macsós:)):))

2014. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
úgy látjuk te a bugyidba élveztél..:D megkérdezhetem hogy lány vagy e és hány éves?
2014. aug. 22. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem csak ösztönösen flegma..
2017. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!