Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják ennyien PewDiePi...

Miért utálják ennyien PewDiePie-t?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jófej és vicces, nem értem hogy nem lehet szeretni. Sokan mondták, hogy idegesítő meg gyerekes, erre csak azt tudom mondani, hogy mindenki más, és inkább legyen ilyen mint egy, unalmas, teljesen komoly ember. Ráadásul ő törődik a rajongóival, és gyűjtést is szokott rendezni gyerekek megmentésére stb. Ha meg valakinek az nem tetszik, hogy csak abból gazdagodott meg, hogy a gép előtt ülve visít, akkor miért nem jut eszükbe, hogy rengeteg ilyen ember van (énekesek pl.). Plusz nem gondolnak bele, hogy neki is idő megcsinálni egy videót, aztán azt meg mi ingyen megnézhetjük. Szóval nem értem...

2014. aug. 31. 16:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
16%
szerintem az a retaldált aki le retardálozi a kinget az udzsubudzsu királyt na az a retaldát asdsdfdg ő a legkirajebb
2015. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
De jó!!! Azt hittem hogy csak én utálom! :D
2015. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Amikor a testvérem nézi PewDiePie-t akkor csak ordítozást hallok..
2015. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hány éves a testvéred? :D
2015. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!