Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az One Directionnak miért...

Az One Directionnak miért nincs csillaga Hollywoodban? Ők annyira megérdemelnék, míg van egy csomó ember ott aki meg nem!

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem imádom őket olyan tehetségesek. Miért nincs csillaguk?? :S a sok hülye ember

Vagy csak én nem láttam mikor végigmentünk a Hollywood Boulevardon??



2014. szept. 29. 13:33
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, arra célzol, hogyha megismernénk a bandát akkor máris megszeretnénk őket? :D Ne röhögtess. Nem mindenkinek van "tini-ízlése". Lényegében azt mondtad, hogy őket csak szeretni lehet, és aki nem szereti, az csak azért nem, mert nem ismeri őket. Gyermekem, tájékoztatlak, hogy nem a One Direction a világ legjobb zenekara. Sőt, ettől a címtől fényévekre van. Talán még annál is messzebb. Mindenkinek más az ízlése, nem kell rögtön azt mondani arra, aki nem azt szereti, amit te a legjobbnak tartasz, hogy "csak nem ismeri őket, így könnyen pofázik".
2014. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Valahogy éreztem, hogy egyszer valaki ezt megkérdezi. Ők egy ilyen világban tömeggyártmánynak számítanak, semmi különlegeset nem csináltak, nem tettek még le semmit az asztalra 3-4 éve lettek csak ismertek (fogalmam sincs, hogy pontosan mennyi ideje rühellem őket...). Azért ha megnézed, a csillagokat olyanoknak adják, akik már letettek valamit arra a bizonyos asztalra. S ha akkora rajongó vagy, ki tudnád ejteni a banda nevét. 'AZ One DirectionNAK' 'Egy csomó EMBER ott AKI nem'? ?! Nem fognak egyébként sem minden jött-mentnek csillagot dobálni...olyanoknak van ott akik ténylegesen tehetséges színészek, énekesek, zenészek. A te bandád még sehol nem tart...
2014. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Olvass vissza. Ez egy trollkérdés volt. :)
2014. nov. 4. 13:47
 34/40 anonim ***** válasza:
2.oldal 1.-je, nagyon szívhez szóló, amit írtál. Teljesen egyet értek. És ne törődj az utálókkal. Egyszerűen ilyenek. Mindenkinek meg van a vélemény, és kimondhatja/leírhatja azt. Igaz, nincs szemük, fülük, szívük és agyuk, de erről nem ők tehetnek!
2014. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Mármint az utálóknak, nem az 1D-nek. :)
2014. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Hehe :D Hát te teljesen el vagy tévedve. Nem baj, majd kinövöd. Remélhetőleg.
2014. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
79%

Na várjál. Te azt mondtad, hogy aki nem szereti a One Drectiont, annak nincs szeme, füle, szíve és agya? Érdekes szemlélet, ilyennel ritkán találkozni...

Ez még a legprimitívebb gondolatok közül is a legalulmúlhatatlanabb.

Hmm. Szóval a föld lakosságának több, mint a kétharmadának nincs szeme, szíve, és agya? Vicces, hogy ezt egy buta kis tini állítja :D

2014. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Milyen igaz, utolsó :D
2014. nov. 14. 21:40
 39/40 anonim ***** válasza:
csak mert elismerjük, hogy egy tucat fiú banda, ráadásul sablonos is, akkor már miért vagyunk rögtön féltékenyek? Hidd el, nem lennék a helyükben mert nem akarok olyan gagyi lenni, mint ők, de olyan fölényes és bunkó sem...bemutatnak a koncerteken a rajongóiknak. Szánalnasak
2015. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nem nekem írtad az előzőt, de érdekel: mikor mutattak be?
2015. jan. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!