Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az One Directionnak miért...

Az One Directionnak miért nincs csillaga Hollywoodban? Ők annyira megérdemelnék, míg van egy csomó ember ott aki meg nem!

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem imádom őket olyan tehetségesek. Miért nincs csillaguk?? :S a sok hülye ember

Vagy csak én nem láttam mikor végigmentünk a Hollywood Boulevardon??



2014. szept. 29. 13:33
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

19-es, mindenkinek joga van válaszolni. Ugyanúgy leírhatják, hogy utálják őket, ahogy te, hogy imádod.

Szerintem rohadtul idegesítő fejük van. Zenéjük meg egy nagy nulla, ráadasul minden számuk ugyanolyan...

2014. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
18%
Így jártál!!!;)
2014. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
85%

"Csak úgy szólok hogy én is DIRECTIONER vagyok!!! És IMÁDOM őket.szerintem szépek és kedvesek.tuti hogy a válaszók nagy része sokkal csúnyább náluk és fele olyan kedves sincs.meghallgatnálak titeket énekelni.és majd ha eléritek azt a szintet amit ők akkor majd szájalhattok.én az a fajta vagyok aki kimondja a véleményét.HA UTÁLOD A OUNDIRECTIONT AKKOR LEGALÁBB NE HIRDESD!!!"


Oké, én vagyok a rocker, aki a védelmükre kelt, de az ilyentől fejre állok. Mi az, hogy szépek? Basszus, te az arcukat hallgatod? BESZÉLJÜNK A ZENÉRŐL! Jó, oké, kedves, legyen, vannak hírességek, akik szimpatikusabbak (nem viselkednek hülyén), és mások, akik nem. De a kinézet tényleg számít? és a tinidologgal sem értek egyet, mert én 12 évesen is a zene miatt hallgattam előadókat. Nem mondom, hogy nem tetszettek a helyes srácok, mert én is lány vagyok, de ha valaki megkérdezte, mért szeretem, sosem érveltem a kinézettel, sőt, kifejezetten utáltam, hogy azt hiszik, hogy nekem tetszenek. (Hogy FŐLEG kinézetre tetszenek) a kedvenceim.


A másik: ez egy névtelen oldal. Simán lehet, hogy a válaszadók fele tényleg tud énekelni. Én nem tudok, de akkor mi van? Én vagyok a közönség, a fogyasztó réteg egy tagja. Ha a zenéhez csak szakértők szólhatnának hozzá, akkor a 1D nagy bajban lenne, mert az egész országban van kábé 3 zenei újságíró.

2014. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
68%

Minden "szánalmas tinilány" ezt írja, hogy ne utálkozzunk, mert ők milyen kedvesek. Ehhez nem fér kétség, szimpatikus, bolondos emberek, viszont ahogy mondták előttem, csillagot nem a kedves kis pofikáikra kapnak. A zenéjük abszolut igénytelen és összecsapott. Határidőre dolgoznak, ez látszik: folyamatosan jönnek az új stúdióalbumok, új kislemezek, koncertek, közben meg elfelejtenek dolgozni is a dalszövegeiken, a lényeg, hogy minél többet lásson belőlük az is, aki nem akar, csak az érdeklődés fenntartása végett.

Ők nem igazi együttes. Ráadásul ketten ha tudnak énekelni közülük. Csak rongyrázás az egész, ami körbeveszi őket.

Ha szerinted ez jó zene, akkor nem hallottad még az Arctic Monkeyst vagy a Muse-t, gyanítom.

2014. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Hogy kapcsolódjak az előttem lévő válaszhoz: én nem kedvelem az Actic Monkeyst, sem a Muse-t, de az a különbség eközött a 2 és a 1d között, hogy vannak bandák, akiknek elismerjük a tehetségét akkor is, ha nem kedveljük különösebben. És csillagot főleg az ilyenek kapnak.
2014. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Nagyon igényes zenét játszanak. Nem kell szeretni őket, de azért észrevehető.
2014. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Nem igényes, hanem divatos, és a tinilányok szeretik. Ez nem összetévesztendő az igényessel.

A csillagot amúgy sem az igényességre, hanem a minőségre kapja az illető/kapják az illetők.

2014. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
A Muse-ra és az Arctic Monkeysra értettem, nem a One Directionra, utolsó.
2014. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Directionre*, nem tudom miért a-val írtam
2014. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Ezen sírok :'D Kedves Kérdező, az egyik válaszoló nem azért írta, hogy hogyan ejted ki a banda nevét, mert DirectionNAK ragot raktál mögé, hanem mert elé írtad az, AZ névelőt..És tudod a "one"-t az angolban "ván"-nak ejtik, tehát a mássalhangzóval kezdődő szavakhoz nem AZ névelő társul, hanem A . De egyébként valóban a DirectionNEK rag is jobban illik a szóhoz. Bocsi, csak hogy ne OFFOLJAK, én magam is One Direction rajongó vagyok, imádom őket, tényleg letettek valamit az asztalra, de fogadj meg egy jó tanácsot: Hagyd elmenni a füled mellett a sok utálkozó véleményét. Hiszen, persze hogy vannak utálóik, kinek nincsenek?! De ha neked pozitív véleményed van róluk, akkor koncentrálj ezekre a dolgokra. Legalább annyi rajongójuk van, mint akik utálják őket. De ők sem foglalkoznak velük, akkor te meg pláne ne vedd a szívedre, és ezért ne hülyézd le meg oltsd szét azokat, akik nincsenek veled egy véleményen. Azért mondanak ilyeneket, mert nem ismerik a bandát, nem tudnak róluk semmit és nyilván könnyebb pofázni. Én azon a véleményen vagyok, hogy talán egyszer majd kapnak egy csillagot, bármi meg történhet :) De gondolj bele, így is mennyi mindent kaptak már. Jól megvannak ők csillag nélkül is, a karrierjüket max egy kicsit feldobná ha kapnának, de nem hinném hogy annyira rászorulnának :D (bocsi a hosszú válaszért, megszállt az ihlet)
2014. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!