Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van olyan ember Mo-n aki...

Zsebvirág kérdése:

Van olyan ember Mo-n aki elhiszi, hogy Bakázsék tényleg egy dzsungelben vannak?

Figyelt kérdés
Elèggè látszik, hogy studióban kèszülnek a felvètelek illetve szàmítógèpen.

2014. okt. 13. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szóval vízesést is építettek a stúdióba. Értem.
2014. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te is azok közé tartozol, akik szerint a holdraszállás is csak színjáték volt, ugye?
2014. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vízesèst Painttel is lehet szimulálni
2014. okt. 13. 19:33
 4/7 anonim válasza:
Szerintem Afrikában vannak, de műsor egy nagy kamu. Volt Pesten Hallottam csoportban egy kép, ahogy Aurelio fekszik és ottfelejtették mellette a kólás dobozt... No comment. Olyan színjáték, mint az Édes Élet, a Családi titkok és társaik.
2014. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Azon se lepődnék meg, ha egy afrikai szállodában laknának és naponta pár óra forgatás lenne.
2014. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal volt, mikor kincsvadászaton kólát nyertek, így simán lehet mellette, megitta. Mindenféle elfogultság nélkül mondom, mert abban biztos vagyok, hogy a VV megvolt rendezve, és az x-faktort se nézem, mentorok egy megjátszott szerepet játszanak.


De hogy itt is arra sémára épüljön.... :( Remélem nem, Zsófinak több esze van annál szerintem. Illetve Bárdos könyvet akar írni kinti élményeiről majd. Kicsit érdekes lenne, ha leírná 1 órát forgattunk, utána végig szállodában tengettük mindennapjainkat. :))

2014. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódjatok, tényleg kint vannak Dél-Afrikában, nyilván a stáb hotelben lakik, a celebek meg a táborban. De nem kell ezt annyira komolyan venni, nyilván megrendezett minden, a tábor fölött esővédő van, nem engednek a közelükbe állatokat, stb., szóval semmilyen veszélynek nincsenek kitéve – azon kívül, hogy el kell viselniük egymást. :) Ez pedig 80 IQ felett komoly kihívás lehet, lássuk be!
2014. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!