Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szikora Róbert miért viselkedi...

Szikora Róbert miért viselkedik úgy, mint egy homoszexuális férfi?

Figyelt kérdés
Ez megmutatkozik a beszédstílusában, gesztusaiban, mozdulataiban, megjelenésében, miközben sokszor emlegeti a feleségét és a vallásosságát - ezért nagyon disszonáns a személye, számomra.

2014. dec. 18. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
nem viselkedik úgy. neked vannak hibás sztereotípiáid. vannak ilyen heterok, és vannak "férfias" melegek is, hogy a te fogalmi rendszereddel magyarázzam.
2014. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező!

A szexuális érdeklődés és a viselkedés között semmi összefüggés.


Szerinted aki nőiesebb,az tudatosan csinálja ezt?

2014. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Természetes, hiszen lepleznie kell, nem állhat ki a közönség elé, hogy azt mondja: homoszexuális vagyok, hiszen akkor a fél ország utálná és nem venné meg a lemezeit.
2016. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, mondani, hogy úgy viselkedik, de nem hiszem, hogy szándékosan. A Modern Talkingot is mindenki ezért szidta, de heterók a tagok, illetve egyesek szerint direkt meglovagolták az akkori divatot, miszerint a nőies férfiak voltak divatosak. Amúgy sok feminin férfi van, aki nem meleg. Hogy mást ne mondjak, Steven Tyler vagy Michael Monroe, de nem csak a sztárok között van ilyen. (nekik nem csak az öltözködésükre gondolok, Steven például tényleg lányosan IS tud hangsúlyozni dolgokat, bár a hangja mély.) Szikora kicsit affektál, engem is idegesít, szerintem sokkal cikibb, míg Tylernél például szerintem inkább jó, érdekes. Egyszerűen Szikora nekem olyan benyomást kelt, amikor egy 60 éves (nem tudom, amúgy mennyi) bácsi úgy tesz, mintha még mindig de fiatalos és a nők bálványa lenne, elég gáz. Nála amolyan affektálásba csap át a dolog.
2019. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy nem hiszem, hogy volna értelme ilyesmit titkolni. A fél ország titkolná? Szikora anyám korosztályának zenésze. Már egyrészt van egy karrierje, másrészt sosem a "nézzed már, micsoda b**zi!" felkiáltásokkal élő suttyók hallgatták a Kis Grófó meg a mittoménmi között. (Én nem igazán szeretem, de azért ezt el kell ismerni.)
2019. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A fél ország utálná, elírtam.
2019. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És persze csak kérdezem.
2019. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kentaur27 válasza:
Egyszerű a válasz mert: Bu.i
2022. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert az.
2022. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Silent Öcsi válasza:
Mert Titkos Ilona
2023. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!