Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nincs magyar világsztár?

Miért nincs magyar világsztár?

Figyelt kérdés
Még a románoknál is van világsztár (Inna).
2015. jan. 30. 22:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

"Ezt honnan veszed? Külföldön is ismert, már amennyire egy modell ismert lehet."


Majd 2-3 év múlva rájössz magad is.


"Itthon egy kicsit jobban fel van kapva, mert magyar, de én például még nem láttam őt semmiféle szennyműsorban sem, ami a "celeblét" alapfeltétele lenne."


Pataky Attila se így kezdte. Aztán mostmár csak a földönkívülis elrablásos baromságaival tudja növelni az ázsióját már ahol...


"Palvin mikor mutogatta magát meztelenül? Nekem ez új. Ha nem tudsz semmit sem a modellszakmáról, akkor tán be kéne fogna a bagólesődet."


Attól hogy nem tudsz róla, mutogathatta (mutogathatja) magát meztelenül amit aztán virágnyelven akt-felvételként fog eladni. Ehhez nem a modellszakmát kell ismerni, hanem az emberi természetet. Van az a pénz, amennyiért még az ő teste is eladó.

Mellesleg, ha már ennyire prüszkölsz erre a kijelentésre, tán meg tudod érdemben cáfolni? Mireföl állítod biztosan hogy NEM mutogatta magát pucéran amikor ezt még gyakran a tulajdon ügynökeik sem tudják?

Innentől fogva kb. annyira vagy hiteles mint az egyszeri parasztbácsi aki találkozott a zsiráffal: "Ilyen állat márpedig nincs!"


"Palvin Barbi mióta a közmédia által van eltartva? Te nagyon buta proli lehetsz..."


Amióta belépett a köztudatba, újságok, és televízióműsorok cikkeznek róla. Mivel ostoba vagy, nem várom el tőled hogy tudd: amihez a sztár az arcát, nevét, megjelenését, esetleg interjúját adja, azért keményen perkálni kell neki, mert jószándékkal az ember nem lakik jól, hovatovább luxusingatlant se lehet venni belőle. Az újság, a televízió, a rádió, sőt még az internet is közmédia, vastagon. Ja és ezer bocsánat hogy leromboltam az imidzsedről gondosan felépített kártyaváradat, csak közöltem nyilvánvaló tényeket. Nosza, nyugodtan hőbörögjél, köpkölődjél, szíddfelbegyemasokvizet, ez remekül megy a fajtádnak.


Trollok - faék - űrsikló. Egyforma távol egymástól..

2015. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

nem akarok veszekedni. Palvin Barbarát külföldön is sokan ismerik, foglalkoznak vele. Hogy mi lesz 2-3 év múlva, a fene se tudja. Attól még helyes az állításom, mi szerint most ő van a magyarok közül a legközelebb a világsztár státuszhoz. Pont. Ennyi.

Hidd el, a modellkedés is egy szakma, amiért fizetnek, ergo nem a közmédia tartja el, csak pluszbevételt képez az onnan befolyó pénz.

2015. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ebben én is egyetértek. akárki akármit mond, jelenleg Palvin Barbi, mint modell, világszinten elismert. az persze egyértelműen igaz, hogy a modellkedés sem örök.

illetve talán ő is csak "félig" magyar világsztár. én inkább azt tartanám magyar világsztárnak, aki itthon érte el ezeket a sikereket, és nem külföldön.

2015. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azért ahhoz hogy tényleg "világsztár" legyen, több kell. Nemzetközileg elismert, az oké, aztán hogy mit hoz a jövő, meglátjuk...

A nagytöbbség tényleg csak semmihez se értő celebekből áll.

2015. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
gyerekek... Gábor Zsazsa?
2015. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagy magyar sztár Overdose volt, aztán ő is magyar mód végezte, eltűnt a süllyesztőben.
2015. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mert manapság már rég nem sztárokra van "igény" hanem buta celebekre. Akik maradtak magyar világsztárok, jellemzően a korábbi érából származnak, pl. Hosszú Katinka. Helyette van egy rakás senkiházi megélhetési celeb, mint Győzike vagy Palvin Barbara. Vagy Pataky Attila, akit mindig elvisznek a testépítős ufók, hogy megsimogassák belülről (de sajnos mindig vissza is hozzák)

Ja igen, én is iLígy vagyok rájuk, pontozzatok le :DDD

2018. szept. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kicsi ország vagyunk, errefelé a tehetséget amúgysem díjazzák

A celebeskedés, médiaprostiskodást már annál inkább

Ne csodálkozz, ha ezek után tehetséges világsztár helyett mindenki ostoba idióta celeb akar lenni...felkerül az újság címoldalára, onnantól már nyugodtan hallucinálhatja magát világsztárnak

Szánalmas egy bagázs, mit ne mondjak, egomániás selejtek

2019. aug. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!