Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják annyian Justin...

Miért utálják annyian Justin Biebert?

Figyelt kérdés
soha nem ártott nektek semmit,de mégis mindenki vitatja a szexuális irányultságát... miért lenne meleg mikor Selena volt a barátnője...na meg már valamit letett az asztalra és annyit keres naponta,mint a haterei egy egész élet alatt,jó a zenéjét lehet nem mindenki birja,de miért kell rögtön elitélni?
2015. júl. 16. 18:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%

@22:47


Hagyd. Ez csak egy kis gyerek. Nem tud felfogni ilyen volumenű összefüggéseket.

2015. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
:D
2015. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért utálom Justin Biebert?

No lássuk csak:

-Plébekről énekel,

-Övé volt a világ, egyik legjobb csaja, de kidobatta magát, mert egy beképzelt barom, embereket üt el, baleseteket okoz(ha az ember nem tud vezetni, ne vegyen Lamborghini-t)

A folyamatos beképzelt nyilatkozatai, az, hogy különbek hiszi magát másoknál.

A dalai nekem nem annyira jönnek be én inkább, a Linkin Park-ot, az imagine dragons-t vagy a one direction-t preferálom, nem pedig az ő herélt hangját......

Az is zavar, hogy sok zenekar, vagy előadó nem tud érvényesülni, azért mert ő játsza az agyát.....

-Füvezik.....

-Drogozik....

Már a saját anyját is magára haragította a viselkedésével,

-Tönkretett egy Audi R8-at: befestette tigrismintásra ami szerintem nagyon sz#rul néz ki....

Bedobálta a szomszéd ablakát tojással(ha az én ablakomat dobálta volna, a saját tojásaival a szájában ment volna az anyjához sírni)

Letartóztatták kokainbirtoklásért, de helyette a haverja vitte el a balhét.

Nem tetszik a haja.

A tetkói: érthetetlen dolgokat szinbolizálnak, illetve nagyon nagyon gagyik, én imádom a tetkókat, az egész karom ki van varratva, de mindnek megvan az értelme, és szinte fényképszerűek, nem holmi kis össze#aszott sz#rságok összesége.(egyedül a mellkasán lévő kereszt a kivétel)

Nem segít a szegényeken.

Adakozás helyett inkább új boxerokat vesz....XD.

Robert Downey Jr. is megmondta, hogy egy majom(az iron man 3 sajtókomferenciáján)

Annak idején amikor a pájája elkezdődött, hát már akkorsem tettszettek a dalai, de nem utáltam, akkor még normális volt.

De aztán elfogyott a koksz és beütött nála valami, amitől balf#sz lett.

Úgy összeségében ennyi.

2016. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
mert egy öntelt hülye és tehetségtelen és rasszista is.
2016. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Az utolsó de jól summázta!

Én fél oldalon írtam.

2016. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én utállom mint a szart

egy rohadt csicsa kis köcsög kis drogos patkány

Ilyeneknek nem lenne szabad amerikában élni nem hogy zenei pályán lenni,főleg a nyálas számaival..

Jól össze kéne verni ezt a büdös köcsög selyemfiút

Aztán ilyenért van oda nem is tudom mennyi lány

Ennél a majomnál még a One Direction is jobb ...

2017. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mert egy színvonaltalan szenzációhajhász.
2022. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!