Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok Michael...

Ti mit gondoltok Michael Jacksonról?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nagyszerű ember volt segíteni akart a világnak de a sajtó tönkre tette. Én imádom .És ha ti elhisztek olyan hülyeségeket hogy molesztálta a gyerekeket pedig előbb vágta volna fel az ereit mint hogy bántson egy gyereket, akkor az a ti bajotok. De ti nem ismertétek őt személyesen.

2015. nov. 21. 14:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
9%
Tehetsége az volt, de emberileg nulla volt, persze ebben közre játszott hogy gyerekként már híres lett. A pedo ügyei meg hát elég gázak voltak. Egyszer se mentették fel csak minden esetben lefizette a szülőket hogy álljanak el a pertől. Aki ártatlan az nem kényszerül ilyesmire.
2015. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
Én nagyra becsülöm a munkásságát, és szerintem legendás előadó volt. Ettől függetlenül te viszont rohadtul elfogult vagy. Az hogy így kijelented hogy márpedig biztos nem történt semmi ilyesmi amit írsz, ugyan azok szintjén vagy, akik feltétel nélkül elhiszik hogy pedofil volt, csak mert a médiában ezt hallották. Nem ismertük, nem voltunk ott, nem láttunk bele az életébe se. Nem állítom hogy gyerekeket molesztált volna, de azt sem hogy nem. Ezt már soha nem fogjuk megtudni.
2015. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
hát figyelj én személyesen is ismertem úgyhogy szerintem többet tudok mint te.És csak az első ügynél fizetett hogy békén hagyák és a fiú bevallota hogy Michael egy ujjal nem nyúlt ilyen céllal hozzá a másodiknál pedig bíróság elé állt és ártatlannak találták.Úgyhogy többet tudok róla mint te.Én ismertem személyesen szóval tudom az igazságot.
2015. nov. 21. 14:36
 4/33 anonim válasza:
0%
ki az ,micsinált?
2015. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%

Tudtommal a halála után bevallotta a már felnőtt gyerek, hogy kamu volt az egész hogy molesztálta... csak pénzt akart a család.

Amúgy Michael Jackson nagy kedvencem volt gyerek/tinikoromban... mármint szerettem a zenéit. Hogy milyen ember azt meg max a családja tudja, más úgysem. De mondjuk a zenéiből, meg abból amit róla lehetett tudni nem tűnt rossz embernek semmiképp.

2015. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
0%
ez valami muzsikus lehet?
2015. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Hogy ki Michael Jackson??Michael Joseph Jackson (1958. augusztus 29. – 2009. június 25.) tizenháromszoros Grammy-díjas amerikai énekes, zeneszerző, táncos, filantróp és üzletember. A Jackson család hetedik gyermeke volt. 1966-tól bátyjaival (Jackie Jackson, Tito Jackson, Jermaine Jackson, Marlon Jackson) a The Jackson 5 együttes tagja.[2] Apjuk, Walter Joseph Jackson volt az együttes menedzsere. Michael 1971-ben szólókarrierbe kezdett, és sikerei miatt „a pop királyának” is nevezték.[3] 1982-es albuma, a Thriller minden idők legnagyobb példányszámban elkelt albuma;[3] négy másik stúdióalbuma, az Off the Wall (1979),[4] a Bad (1987),[3] a Dangerous (1991)[4] és a HIStory (1995)[3] szintén a világ legjobban eladott nagylemezeinek listáján szerepel.


A 80-as évek elejére Jackson meghatározó alakja lett az amerikai popzenének és popkultúrának. Ő volt az első afroamerikai előadóművész, akinek klipjeit rendszeresen játszotta az MTV, ami más, addig mellőzött fekete előadók sikerét is elősegítette.[4] A Billie Jean című dalhoz készített klip volt az áttörés, ezt követte a Beat It és a Thriller című dalok klipje. Az MTV erősen bízott abban, hogy ha a videoklipeknél promóciós eszközből művészeti formát csinál, azzal a csatorna hírneve is nőni fog.[4] A Black or White és a Scream videoklipjének köszönhetően Jackson az 1990-es években is gyakran szerepelt az MTV-n.[4] Televíziós sikerei mellett számos nehéz tánctechnikát népszerűsített: a robottáncot, a moonwalkot (holdsétát) gondosan kidolgozott színpadi előadásaival.[4] Egyéni zenei hangzása és énekstílusa hatással volt több hip-hop-, popzenei és R&B-előadóra, több generációban.


Jackson több mint 300 millió dollárt gyűjtött és adományozott Heal the World Foundation[5] nevű alapítványának és 39 segélyszervezetet támogatott.Michael Jackson egyike azon kevés előadónak, akit a Rock and Roll Hall of Fame[7] két alkalommal is tagjai közé sorolt, és többször is bekerült a Guinness Rekordok Könyvébe, többek között a „Minden idők legsikeresebb előadója” címmel. Tizenhárom Grammy-díjat kapott, tizenhárom alkalommal volt kislemeze listavezető az Amerikai Egyesült Államokban szólókarrierje alatt – többször, mint bármelyik másik férfi előadó a Billboard Hot 100 történetében –, és több mint 750 millió eladott lemezével[8] méltán érdemelte ki a World Music Awards[9] legtöbb felvételt eladó szólóelőadó díját.Szerintem ennyi elég róla de ha Beszélni akarsz róla akkor írj privit.

2015. nov. 21. 14:50
 8/33 A kérdező kommentje:
NA Ő VOLT MICHAEL JACKSON.HA BÁRKI EGY ROSSZ SZÓT MER SZÓLNI RÓLA MEGBÁNJA TI NEM ISMERTÉTEK SZEMÉLYESEN ÉN IGEN ÉS NAGYSZERŰ EMBER VOLT.
2015. nov. 21. 14:52
 9/33 anonim ***** válasza:
0%
Én is ismertem személyesen. Nevelőfateromnak a Neverlandi birtoka mellett volt háza párszor együtt golfoztunk és egy elcseszett beteg figura volt. Simán pedo volt, még engem is letaperolt. Nem véletlen kellett leszedálni 0/24-be.
2015. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
HOGY TE MEKKORA SZEMÉT VAGY UNDORÍTÓ AMIT MŰVELSZ.Képzeld én sok időt töltöttem vele és soha nem nyúlt hozzám csak azt nem értem miért hazudsz róla eleget bántották életébe nem kell hogy még egy ilyen szemét is bántsa.
2015. nov. 21. 14:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!