Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok Michael...

Ti mit gondoltok Michael Jacksonról?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nagyszerű ember volt segíteni akart a világnak de a sajtó tönkre tette. Én imádom .És ha ti elhisztek olyan hülyeségeket hogy molesztálta a gyerekeket pedig előbb vágta volna fel az ereit mint hogy bántson egy gyereket, akkor az a ti bajotok. De ti nem ismertétek őt személyesen.

2015. nov. 21. 14:15
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
0%
na ,így már tudom .én is ismerem az ürgét,egy késdobáloba futottunk össze,nagyon beteg a figura.
2015. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
UNDORÍTÓAK VAGYTOK!!!!!!!!!
2015. nov. 21. 15:02
 13/33 anonim válasza:
15%
mi bajod van ember? jóirányba írtam hogy beteg ,csipem a csókát,meghívott mindenkit egy körre,az egész kocsmát,nagy fazon.
2015. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Clark Kent.. ***** válasza:
100%

Sok dolgot lehetett róla hallani, de mivel őt magát nem ismertem, és nem is vagyok annyira képben a vele kapcsolatos állítások hitelességét illetően, ezért nem így erről nem tudok egyértelműen nyilatkozni.


De én az gondolom, hogy hazugság volt, amikor vádolták, nem hiszem el a molesztálási vádakat.


Művészként viszont kivételes tehetséges volt. Nagyszerűen énekelt, és táncolt, nem is csoda, hogy még ma is sokan szeretik a zenéjét, köztük én is.

2015. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Clark Kent.. ***** válasza:
Egy valamit árulj el Kérdező, te mégis honnan ismerted őt? Hogy sikerült felvenned vele a kapcsolatot?
2015. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
10. Az apukám személyesen ismerte a koreográfusát és mivel én rajongója voltam megkérte a koreográfust hogy mutasson be neki és be mutatott nagyon kedves volt, és jó volt a humora és nagyon sokat találkoztam utána vele. Amikor megtudtam hogy meghalt egy világ dőlt össze bennem.
2015. nov. 21. 15:44
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Én is ismertem és egy ujjal se nyúlt hozzám, pontosabban az ujjával nem és pont ebből lett gond, de aztán egy szép csekk megoldotta a dolgot.
2015. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Utolsó. ja persze és szerinted el hiszem neked?? sok időt töltötem vele és soha nem bántott nem nyúlt hozzám de még csak mondani se mondott semmi olyat.
2015. nov. 21. 16:03
 19/33 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező azért nyugtass meg hogy téged kezelnek valahol. :D
2015. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
#18 biztos nem tetszettél neki.
2015. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!