Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi jut eszetekbe Michael...

Mi jut eszetekbe Michael Jackson-ról?

Figyelt kérdés

Tehát ha meghalljátok a nevét a pop királyának akkor mi az első dolog ami vele kapcsolatban először az eszetekbe jut?

A válaszokat köszi :))



2015. dec. 11. 20:34
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Ő csak a médiában volt pedofil. A valóságban sohasem :) Ilyen hatalmas tehetségű és lelkű embert nem sokat látott a világ :)
2016. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%

Nem akarok kötekedni, de te a médiában szereplő dolgokon kívül semmit nem láthattál az életéből, szóval nem állíthatod ezt olyan biztosan.


És most nehogy nekem essetek, kedvelem Michael Jacksont és rendkívül tehetségesnek tartom, mindössze az elfogultságra reagáltam. Az igazságot senki nem tudhatja...csak az, aki ismerte.

2016. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%
Vagy még az se...
2016. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 veterán vas ***** válasza:
0%

A pedofil botrányok, a béranya, a leesett orr, a kifehérített bőr, az erkélyről majdnem kiejtett gyerek, a 25 millió dolláros adósság, a muzulmán hitre való áttérése......

Szóval csupa olyan szép és jó dolog, amit egy sztártól, egy ikontól elvárhat az ember. :(

2016. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

nekem is főleg a zene tánc ilyenek

rengeteg cikket interjút végig olvastam/néztem ami róla szólt a vele való tapasztalatokról, engem meggyőztek hogy nem volt pedofil, szerintem ezekkel a vádakkal csak pénzt akartak lehúzni róla főleg féltékenységből

nagyon tisztelem mint művészt mint előadót mint embert

a média durván rászállt és nem tudott az újságírók fotósok nélkül egy lépést se tenni, elég kellemetlen lehetett minden döntését a nyilvánosság előtt meghozni emellett nehéz is így nem csoda hogy ő is hozott egy két rossz döntést ami miatt a sajtó kikezdte

szerintem egy hatalmas szívvel különleges kisugárzással rendelkező maximalista pozitív ember volt

örökké a szívemben fog élni <3

2016. jan. 5. 00:05
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A veterannak uzenem hogy a bore egy betegseg altal lett feher az orrat azert mutotte meg mert az apja piszkalta miatta amugy eleg sok sztar mutotte meg magat miert pont nala rossz pont ez?? A gyerket nem ejtette ki majdnem es azert logatta ki mert azt szerette volna ha latjak nem tudott nem valaszolni az ordibalasra a ber anyat meg megertem mert eleg sok emberrel van igy megint nem ertem hogy moert nala rosszpont ez nem hallital mar artol h valaki kihordja a gyereket masnak egyepkent nezz meg interjukat amiben errol van szo MJ kifejti hogy miert volt ez
2016. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 veterán vas ***** válasza:
38%

#16!

Fölösleges megmagyarázni, mert sem cáfolni sem bizonyítani nem tudod hitelt érdemlően az előbbieket.

/ahogy én sem/ ;)


Különben sem bizonyítási eljárásról volt szó, mindössze annyi volt a kérdés, mi jut eszedbe Jacksonról?

Nos, nekem ezek jutottak eszembe.

2016. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

1. A pedofilbotrányban ártattlannak találták. Egy 2 éves per után minden vádpontban ártattlannak találta a bíróság.A gyerek anyját letartóztatták többrendbeli csalás miatt.A vádlóa beismerte hogy az apja kényszerítette a hazugságra a pénz miatt.Egy róla szóló könyvben olvastam hogy egy pszichológus megvizsgálta és megálapította hogy(a gyermekkora kimaradása) miatt egy 10 éves gyerek érzelmi szintjén áll emiatt pedig semmi sem áll messzebb tőle mint a pedofília.A pedofília petig egy betegség és egy beteg ember nem adakozik annyit mint ő.Erről amúgy nagyon jól beszél Whoopi Goldberg ebben az interjúban:

[link]

Fiatalkorában Jehova tanúja volt.Elsírta magát amikor először ünneoelte a karácsonyt mert úgy érezte hogy valami rosszat tett.Nem valószínű hogy gyerekekett molesztált volna.Még sok bizonyítékott olvastam ami alátámasztja az ártatlanságát egy nyomozónő könyvében aki végig jelen volt a per alatt.

2. Béranya: és akkor mi van? Nagyon szeretett volna gyereket de csak így lehetett megoldani.Sokan mások is tesznek így.Nehogy már ez is gond legyen.

3. Mi az hogy leesett orr? Szerinted ez mégis hogy lenne lehetséges?Az újsagok kezdtek el ezzel viccelődni a sokadik orrműtétje után.De senkit ne zavarjon hogy a műtétek azért voltak mert egy balesetben úgy eltört az orra hogy az első műtét után újra kellett műteni mert levegőt sem kapott.

4.Először is olyan eljárás hogy bőrfehérítés nem létezik.2 bőrbetegség roncsolta a külsejét: Vitiligo és Lupus benne van a halotti anyakönyvi kivonatában.Itt egy videó és egy cikk hogy megértsétek:

[link]

[link]

5.Az erkélyről kilógatott gyerek: Ez így pont egy rosszindulatú megfogalmazás.Azt ő is elismerte hogy ez hiba volt.De a közönség kiabált neki hogy mutassa meg.Ő pedig megtette de nem kilógatta hanem szorosan fogta magához.Mégis mit gondoltok hogy meg akarta ölni a saját gyerekét???

6.25 millió dolláros adósság: Hát igen ez tényleg szörnyű talán ha nem adományozott volna több mint 300 millió dollárt jótékony célokra akkor ez elkerülhető lett volna.Micsoda egy szörny.

Amúgy a fél életét annak szentelte hogy gyermekkórházakba látogatott higy javítson a körülményeken.

7.muzulmán hittre való áttérés. Ezt meg melyik szennylapban olvastad? A blikkben vagy itt az internet baromságai közt.Nem tért át a muzulmán hittre csak amikor már nagyon kikészítették a rágalmak akkor elmenekült egy sejkhez.Ezt ointosan én se tudom de az biztos hogy nem lett muzulmán.

2016. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy milyen negatív emberek azok akiknek csak ezek a dolgok jutnak eszébe róla.Benne pont egymillió jó tulajdonság ötvöződött.Iszonyú tehetséges volt,forradalmi újító.A videóklippkészítés és popzene rengeteg mindent köszönhet neki.Rengeteg híres popénekes őt utánozza.A gyerekkorát a gyakorlásnak kelett szentelnie.5 éves kora óta napi 5 óra gyakorlás míg a többi gyerek az utcán játszott.Különben az apja megverte.Rengeteg zenei rekordott ő tart pedig az ő korában amikor nem volt youtube és a tehetséget nem pedig a botrányokat értékelték akkor még nem volt olyan könnyű híresnek lenni mint manapság.Azért az egy este alatt 8 Grammy díj,a legtöbb példányban eladott lemez stb. nem semmi teljesítmény.Meg ő igazi zenész volt ő írta a dalszöveget, szerezte a zenét,találta ki és tanította be a színpadi mozgást ami csak a legnagyobbakra jellemző.Na meg persze a dalai és amit a dalaival üzenni akart.

Nem igaz hogy semmi jó dolog nem jut eszedbe csak a pletykák a szennylapokból.És ezt már sokszor leírtam de aki így elhiszi ezeket a dolgokat az igazán belegondolhatna abba hogy mi van ha mégsem igazak és akkor mennyi szenvedést,megaláztatást kellett kibírnia egész életében.

De az legalább eszetekbe juthatna hogy ő több jót tett a világgal egy nqp alatt mint amennyit ti valaha fogtok.

(Még béke-nobel díjra is jelölték.)

2016. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tökéletesség jut az eszembe. Ő a megtestesült zene, a megtestesült jóság, megtestesült törődés. A tökéletes pont ilyen. Én őt tartom a legnagyobb óriásnak akármilyen király előtt. István király, Mátyás király, Kossuth Lajos, meg az ilyenek sehol sincsenek Jacksonhoz képest.

Tehát róla a tökéletesség jut eszembe.

2016. jan. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!