Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik a kedvenc Michael...

Melyik a kedvenc Michael Jackson számotok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs kedvenc számom tőle.:D.Mindet nagyon szeretem.Mindennek van egy külön története.Kétségtelenül mind nagyon szép. :3
2015. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan kerdezted?

Nem tudok eggyet kiemelni mert mind nagyon jó.Dalszövegükben,hangzásban,ritmusban a legjobbak.Pedig nem is szeretem túlságosan a popzenét, de persze ő más.A popzenében van Michael Jackson meg a többiek :)

De hogy valami hasznosat is írjak valószínüleg olyan válaszokra számíts mint:

Thriller,Beat it, Billie Jean,Smooth Criminal(olyan videóklippet nem látsz senkitől),Earth Song They don't care about us(nagyon elgondolkodtató számok),Bad,Stranger in Moscow,Will you be there,Dirty Diana,Heal the World,Man in the Mirror,In the Closet,Give in to me,Hollywood Tonight,Scream,Who is it,Leave me alone, Black or white,You rick my world,History,You are not alone (talán ez a kettő a legszebb),We are the world,The way you make me feel,Another part if me,This is it,Hold my Hand,Blood on the dance floor,Jam,Liberian Girl,Behind the Mask

Úgy vettem észre hogy általában ezek a kedvencek

2015. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint már leírták előttem is,igen nagyon nehéz választani egyetlen egy kedvencet,mert mindegyik számának van mondanivalója,egyszerűen megunhatatlanok a számai bármikor tudnám hallgatni.

De hogy a kérdésedre valamilyen formában válaszoljak leírok pár számot amit mostanában sokat hallgatok és közel van a szívemhez.

-Billie Jean

-Smooth Criminal

-Man in the mirror

-Stranger in Moscow

-Dirty Diana

-Earth Song

-Heal the World

-We had enough

-Lady in my Life

-History

-P.Y.T

-The lost children

-We are the World

-They don't care about us

-On the Line

-Ghost

-Specchles

-Give in to me

-Al Capone

-Say say say

-Beat It

-Liberian girl

-Jam

-For all time

-Unbreakable

-Who is it

-In the closet

-Working day and night

-You are not alone

-Is it Scary

-Behind the mask

-Human Nature

-Wanna be starting something

-Dangerous

-Music and Me (még a Jackson 5 idején)

-Gone too soon

-Don't walk away

-Streetwalker

-Much too soon

-She's out of my life

-You rock my World

Hát igen..még tudnám sorolni,de mostanában ezeket szoktam a leginkább hallgatni 😏

2015. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az összeset imádom *-* csak MJ dalokat hallgatok, de azt minden mennyiségben, ahányszor újra hallgatom a dalokat mindig mindegyikben felfedezek valami újat, ami miatt magával ragad és újra és újra belezúgok az egészbe. természetesen az összes száma elgondolkodtató szóval ezeket nem csak hallgatni ezeket érteni kell!!

Nálam általában úgy van hogy hetente rákattanok egy-egy MJ számra és azt rongyossá hallgatom, a többi mellett. Legutobb pl: Black or White, Black widow, Come together (ennek a klipjét is imádom *-* bár melyiknek nem :P)

de örök kedvenc marad a The way you love me, Beat it, Smooth Criminal, Bad, Billie Jean, Unbreakable, Dirty Diana, Give into me, History, Heal the World, I just can't stop loving you, Scream, Human nature, Earth song, Dangerous, Keep your head up, Keep the Faith

ezek csak példák de napestig sorolhatnám :))

neked kérdező van kedvenced?

2015. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt vartam ugyan is en se tok valasztani

Michael Jackson forever the king of pop

2015. dec. 22. 23:36
 6/7 anonim válasza:
100%
Én minden számát szeretem. Beat It, Billie Jean, Smooth Criminal, Earth Song, Hollywood Tonight, We Are The World, The Way You Make Me Feel, You Rock My World, Thriller, Dirty Diana, Bad, Heal The World, Place With No Name, Remember The Time, Man In The Mirror, Stranger In Moscow, Black Or White...Ezek mind nagyon jó számok, de nekem talán mégis a They Don't Care About Us, és a You Are Not Alone a kedvencem :) És ne felejtsétek, MJ örökké élni fog :)
2016. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos.A dalain keresztül örökké élni fog meg amíg az összes popsztárocska őt utánozza.Főleg a rajongói szívében.
2016. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!