Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber azért is ilyen...

Justin Bieber azért is ilyen sikeres mert közvetlen ember?

Figyelt kérdés

Tehát hogy mindenki ismeri, sokan bírják


Leszarja hogy ki mit gondról



2016. febr. 21. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ennek s hasonloknak semmi koze sikeressegehez.
2016. febr. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ennek....*
2016. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Még csak nem is ezt jelenti, ha valaki közvetlen ember.
2016. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem mondták: totál nem ezt jelenti a "közvetlen" szó. Az inkább az, hogy barátságos, nyitott, könnyen ismerkedik.

Ahogy te jellemezted ezt a Bieber gyereket, abból inkább az jön le, hogy semmiképpen nem barátságos.

2016. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
azért sikeres, mert a köré épített marketinggel tökéletesen eladják az agymosott birkáknak :D
2016. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Justin Bieber kb. majdnem olyan mint Conchita Wurst, csak fiatalba.
2016. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem. Azért ilyen sikeres, mert olyan producerek gyártották le és gyártják a mai napig akik nagyon értik hogy a nép mit esz meg. Amúgy egy elkényeztetett 6 éves kisgyerek szintjén megmaradt ember, és az is marad örökre.
2016. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
justin epp arrol hirhedt h nem kozvetlen. Folyton bunkozik a rajongoival. Ezert is utaljak sokan meg masert is. Amiert jol eladhato, mert fiatal, nyalas zenet gyart, amitol sok kislany beajul. Es jokor volt jo helyen gondolom. Asszem elso dalat Usher-el kozosen csinalta ami eleg sokat dobhatott az akkori sikeren
2016. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Itt kb olyan ember alkotnak róla véleményt akik nem ismerik max a régi Justint.... Ő nem azért sikeres mert olyan emberek veszik körül őt akik értenek ahhoz hogy mit eszik az emver... Hanem azért mert tehetséges, mert jó az emberekhez, mert szereti a rajongóit éppen ezért lesz egyre több rajongója... És ezt mondom én AKI 6ÉVE BIEBER FAN ÉS SZEMÉLYESEN IS TALÁLKOZTAM VELE 2X IS ÉS 3KONCERTJÉN VOLTAM!!!!
2016. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mesélj még. :D
2016. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!