Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Shawn Mendes fanok?

Shawn Mendes fanok?

Figyelt kérdés

(Tudom van egy pár ilyen kérdés már, de ahogy a dátumokat figyelem, nem magyon mai-ak.. így gondoltam felteszem, frissítés képp!)


Nos fanok? Hányan vagyunk?:)



2016. márc. 23. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jujj,olyan cukii!Eszméletlenül jó hangja van és csak 17 éves! :DNem semmi,amit elért!
2016. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Imadoooom!!!!❤❤❤ I ❤ 1D and Shawn Mendes forever!!!
2016. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Shawn Mendes aranyos kis énekes!

Ha becsukom a szemem és hallgatom a hangja olyan mint Justin Biebernek.

2016. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én is imádom Shawn-t! ♥♥♥
2016. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem! :) Szívesen megnézném élőben is, de sajnos csak Kanadában és az USA-ban koncertezik. 18/L
2016. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintetek szűz még? Olyan ártatlan feje van :D
2016. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én is nagyoon imádom!
2016. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is nagyon nagyon imádom, annyira cuki-helyes-nagyon jó hangja van, és amit eddig elért az NEM semmi . Ha meghallom valahol az egyik számát , akkor olyan jó kedvem lesz hirtelen. Kb. az összes számának tudom a szövegét ♥♥♥♥♥♥♥ I ♥ SHAWN MENDES ♥♥♥ fangirl :D :)

Már a szüleimet kiakasztom avval hogy állandóan őt hallgatom hangosan , egyszerűen nem tudom megunni

Annyira helyes ♥♥♥!!!

2016. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor idekommentelek fiúként, aki nem csak szívecskéket írogat és egyáltalán nem kíváncsi rá, hogy szűz-e még. :D

Csak véleményezném. Két számát szeretem én is, a hangja is elég jó korához képest, szerintem hatalmas karrier áll előtte. A stitches c. számával nagyot tarolt.

2016. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)


A kérdésre,hogy szűz-e még a választ nem tudom(szerint senki XD)

De egy jó kérdés😂😂


#9 neked pedig külön köszönöm,hogy leírtad.. mostanság nem sok emberrel találkozom (főleg fiúval) aki képes így kimindani,hogy neki ez tetszik, túllépve azon,hogy ki énekli és neki mi a neme..

Szóval köszi az "őszinteséged" :))

2016. ápr. 5. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!