Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Shawn Mendes fanok?

Shawn Mendes fanok?

Figyelt kérdés

(Tudom van egy pár ilyen kérdés már, de ahogy a dátumokat figyelem, nem magyon mai-ak.. így gondoltam felteszem, frissítés képp!)


Nos fanok? Hányan vagyunk?:)



2016. márc. 23. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bár nem olyan friss kérdés, de azért válaszolok:) Egyszerűen imádoooom! A kedvenc énekesem. Olyan csodálatos hangja van, és a számai fantasztikusak. Annyi érzelmet kiváltanak belőlem, úgy hogy a fél szöveget nem is értem. Mellesleg tényleg nagyon aranyos, helyes:) Remélem nem lesz olyan később, mint pl Justin Bieber. Kár lenne, ha egy ilyen tehetség elzüllene.
2016. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Imádom!Annyira jo a hangja, jol nez ki es ráadásul ilyen fiatal! Az osszes szama szivhezszolo es imadom az üzenetét! Nagyon jo lenne elmenni egy koncertjere, remelem a jovoben jon errefelé ! ❤❤❤ A kedvencem mindörökre! 15/L
2016. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én is <3
2016. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kilari888 ***** válasza:
Shawn Peter Raul Mendes ♥♥♥ xdd
2016. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok, remélem sokan leszünk a bécsi koncerten <33 :) úgy várooom
2016. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!