Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Adam Lambert...

Mi a véleményetek Adam Lambertről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 22:22
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem fantasztikusan tehetséges,nagyon helyes.Kár hogy meleg...:D
2010. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne már megint ez a kár hogy meleg...

Neked miért is kár?

Ha hetero lenne akkor is, őszintén mennyi esélyed lenne nála?

Szerintem még különlegesebbé teszi az hogy a saját neméhez vonzódik!

2010. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
76%
Persze igaz.:D De akkor is.:D Nem voltam soha olyan aki azt hiszi hogy van esélye nem tudom milyen sztároknál.:D Nem azért írtam.:D:D
2010. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez érdekes. Egyébként én utáltam a melegeket,mármint taszított,de valahogy megváltozott a véleményem. Sokkal jobban el tudom őket fogadni ,pl mióta olvastam Adam interjúját,amiben erről beszélt.

ÉS előtte is tetszett a zenéje,de mikor megtudtam hogy meleg azóta nagyon birom.Nem tudom hogy miért.:D Valahogy érdekesebb lett ettől,utána néztem és megtetszett a többi száma is meg az egész stílusa.:)

Amúgy meg ha nem lenne meleg,lehet hogy nem lenne ilyen.:D

2010. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
98%

Én egyet értek az utolsóval. Szerintem is az teszi egyedivé, hogy meleg. Mellesleg pedig szerintem tiszta ari, hogy homo.. xD

Én nagyon bírom.

Amúgy honnan tudjátok, hogy kinek lenne nála esélye (ha hetero lenne). Ezt senki sem tudja meg mondani, csak is ő. Amúgy meg tök fölösleges ezen görcsölni.. Én így hiszem. Van itt ez a zsidó vallásos izé. Hát ezt eddig nem is tudtam. Akkor lehet, hogy többen ezért is utálják, am szerintem csak irigyek mert ilyen jó pasi.. xD

Imádom a stílusát és a hangját, meg azt ahogy öltözködik. Igaz néha úgy néz ki, hogy szinte már ki is esik.. de nagyon cukker.. még akkor is ha más pasikkal smárol közterületen.. xD

És azzal is egyet értek, hogy milyen kár, hogy M.o.-n nincsenek ilyen jó pasik minden utcában.. xD

2010. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jó zenéje van. De eléggé furán néz ki.
2010. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
73%
a for you Entertaiment nagyon jó száma egyébként jó énekes.
2010. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon cuki és gyönyörű hangja van^^

Imádom!♥♥♥


14/L

2010. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: 06-09 18:30


egyet értek veled,nagyon kár h felénk nincsenek ilyen jó pasik...imádom Adam-et, a zenéjét, a stílusát,a nevetését na meg a mosolyáról ne is beszéljünk...bírom a szerénységét, az őszinteségét és a nyíltságát a rajongói felé.sztem ritka az a sztár aki ennyire őszinte mint ő...

2010. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. Nagyon jó a hangja és tökk jól néz ki.
2010. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!