Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Adam Lambert...

Mi a véleményetek Adam Lambertről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 22:22
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

én imádom söt beleestem<3

nagyon utálom h csak azért elitélik mert meleg vagy mert zsido nem értem aki igy gondolkodik azt a melegek/zsidók bántottták vmi? nem hiszem... ez olyan mintha én utálnák vkit mert a szeme kék vagy nemtom xD

2010. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
54%

Áhh nekem kék a szemem XD

Adam a legjobb <3^^

A melegsége miatt nem kell elítélni.

Adam Lambert 4ever :D

2010. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Nem rossz énekes,de jó tudni,hogy meleg,ehhez képest milyen férfias hangja van és rockeres/metálos(valami ilyesmi)stílusa van,és tényleg klassz énekes.

18/L

2010. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
58%

Nincs rá szó,hogy mennyire szeretem!

<3

2010. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
11%

09-11 23:00

tényleg kék?

egyépként ez rossz hasonlat volt mert Adamnek is kék xD

2010. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: jobb lett volna ha inkább megtanulod a történelem leckédet,vagy megírod a matek házidat,ahelyett hogy ezt a véleményt megfogalmaztad volna... Nagy értelmi színvonalról árulkodnak a szavaid,és roppant intelligensen fogalmazol. Ja és hihetetlen menő hogy a Bravo c szennylapból szeded a "poénjaidat". :) Ehhez csak gratulálni tudok. Sokat kell még tanulnod az életről ,drága.;)
2010. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

09-28 15:10

Igen,kék

2010. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
69%

Én eccerűen IMÁDOM! És ezt nem tom elégszer leírni. Szerintem nagyon tehetséges és még ráadásul jól is néz ki:D

És szerintem az elég gáz és szemétség is ha valaki azért nem szereti mert olyan amilyen. Mert ha mondjuk valakit megkérdeznék, hogy szereti e Adam Lambertet, és azt válaszolná: Fúúúúj.Hogy lehet azt szeretni? Az meleg! Hát én azt ott helyben le tudnám ütni. Ilyenkor nem azt kell nézni h meleg-e vagy sem, hanem azt h oltári TEHETSÉGES és a hangja! Hát az vmi eszméletlen! Engem nem érdekel h milyen, szerintem a LEGJOBB énekes a világon!

2010. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Igazából hol nem szarom le szerinted hogy te emo vagy-e vagy mi ?:D Attól még csak egy ostoba kislány vagy akinek halvány lila fogalma sincs a szexualitásról,de ha melegekről hall ,kötelezően nekiáll fújjogni. :) Én csak javasoltam hogy ahelyett hogy itt p*csulsz,tanulj inkább és nőj fel és tanuld meg mik az igazi értékek egy embernél.

Az hogy milyen zenei stílust képviselsz,az egyéni szociális problémád,háni. Attól még nem kell b*ziznod. Pláne hogy amennyire én tudom,az emo fiúk sem épp a férfiasságukról híresek és sok közöttük a homoszexuális.;) Máskor inkább gondolkozz mielőtt belémkötsz. További szép napot neked. :D

2010. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

15:27 Te vagy a legjobb (Adam után :D) ! :))

De szerintem nem érti meg amit írtál...

2010. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!