Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Adam Lambert...

Mi a véleményetek Adam Lambertről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 22:22
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Hm ,ezt most nem értem. Ha őt jelentetted be ,akkor miért az én hsz-aimat törölték? Mindig ez van, aki trágár szavakat és ilyen magasröptű dolgokat ír annak benthagyják mikor egyértelmű hogy ő provokált engem ,szándékosan. De ha nektek ez kell ,akkor sok boldogságot. Amint az előbb is írtam én itt befejeztem,tudom hogy igazam van ,tartom magam ahhoz amit már leírtam.Részemről ennyi.
2010. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Na végre... :) Így már korrekt,köszönöm. :)
2010. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

84%os én teljes mértékben egyetértettem veled és a te hsz-eidet nem is jelentettem.

Mindegy, örüljünk, hogy azok a sértő beírások eltűntek :))

2010. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Utolsó,igen ,nem is rád gondoltam,hanem ilyenkor mindig törlik az enyémeket is,most meg először az enyémek tűntek el ,azért nem értettem. :)

És köszönöm neked. Nekem is egyszerűbb lett volna ,ha nem írok vissza vagy csak jelentem,de sajnos/vagy szerencsére,túl magas az igazságérzetem,és túl heves a természetem. Bár kevés olyan dolog van amivel ennyire fel lehet húzni,amiket ő írt,azok közé a dolgok közé tartozik amiket nem tudok szó nélkül elviselni és érzékenyen érint.:)

Még egyszer köszönöm és örülök hogy vannak ,akik hasonlóan gondolkodnak mint én. :)

További szép napot neked.

2010. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

17:33 Megértem. :) Én is pont ilyen vagyok.

Ha te nem lettél volna itt, tuti leállok vitázni. - Nem bírtam volna szó nélkül hagyni egy effajta kijelentést.

Nos, gondoltam besegítek... :)

Neked is szép napot/estét!

2010. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok!! Újra itt vok!! De nagyon szeretnék bocsánatot kérni! Ténleg!! Ostoba voltam!! Meg bocsáltasz?
2010. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Más nevében nem beszélhetek, de én nem tudom elhinni, hogy a 12:34-es már nem gondolja komolyan azokat a sértő megjegyzéseket, amiket a múltkor leírt Adammel kapcsolatban.

Ez az egész egy vicc.

2010. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Utolsó,egyet értek.:) Nem foglalkozom vele.:) És amiket írt,azt nálam nem lehet lerendezni egy bocsánatkéréssel ,még akkor sem ha komolyan gondolja,amit kötve hiszek. Nem csak engem sértett meg ,hanem mindent amiben hiszek... Én ragaszkodom az elveimhez.:)
2010. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megfogalmaztad! Én még most is haragszom azért, amit írt. Felháborító!
2010. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
jÓLVAN ÉN BOCSÁNATOT KÉRTEM RÉSZEMRŐL ENNYI!! éN SZERTTEM VOLNA HA MEGBOCSÁTASZ DE NEM! nEM AKAROK VESZEKEDNI!!
2010. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!