Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kpop fanok! Találkoztatok már...

Kpop fanok! Találkoztatok már a kedvenc idoljaitokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen, gondolom koncert után lehetett. Pacsiztatok vagy kezet fogtatok? Milyen volt? Mondtatok nekik valamit és ők mondtak valamit?

2016. júl. 21. 14:02
 1/3 anonim válasza:
Igen. Shinee-val.
2016. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen :3 Idén szerencsém volt kijutni Milánóba a B.A.P koncertre. Pacsi volt, de akkora mázlim volt, hogy a vége fele álltam, de nem teljesen a legvégén (utánam csak páran voltak) Az eleje nagyon gyorsan haladt, a mi részünk nyugisabb volt, így meg is tudtam jól fogni a kezüket ^^Leírhatatlan volt, hogy a kedvenceimmel találkozhattam. Első HimChan volt és húú nagyon helyes élőbe és csillogtak a szemei én meg elfelejtettem mit akartam mondani X) De mind a 6 tagnak mondtam valami, de fogalmam sincs mit mert csak random jött. Azt tudom, hogy YoungJae-nak mondtam hogy hungarian BABYz love you ő meg kis mosollyal bólintott. DaeHyun volt az utolsó (ennek így kellet lennie, ő a biasom) Neki azt mondtam, hogy ő a kedvencem és erre nagy mosollyal megköszönte. És nagyon boldog voltam. Igazából csak rövid mondatot tudsz nekik mondni, mert a sor megy, ők meg nem fognak mind a 300 embernek válaszolni XD (mi kb ennyien voltunk) Eért is örültem annyira hogy pont a biasom megköszönte azzal az édes mosolyával és pont ő volt az utolsó. Nagy mázlit használtam fel akkor XD
2016. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek de jó már,énis akarook taliznii a SHINee-val,egyébként a BTS-el is és jó lenne a BIGBANG-el is.
2018. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!