Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek mi a véleményeket...

Nektek mi a véleményeket Kulcsár Edináról?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi :)


Én mostanában csalódtam benne. Pedig nagy példaképem volt régen, bár hogy miért azt már magam sem tudom. Nem igazán gondolom, hogy bármiféle értéke is lenne egy szépségkirálynőnek, meg az egész herce hurcának.

Régen olyan szerénynek kedvesnek tűnt Edina, mostanában viszont annyira el celebesedett, meg az új pasija is abszolút beképzeltnek és ellenszenvesnek tűnik, aki mellett Edina mindig olyan flegmán nyilatkozik.

Illetve, most az Édes Élet című baromságban is szerepelnek a pénz miatt.

Nektek mi a véleményetek róla?



2016. aug. 2. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Hat amikor megkapta a magyarorszag szepe koronat...

Hat oszinten nem a legszebb..

Jobb es szebb nok is voltak nala.. es pont ez a .... 😄 nincs bajom vele de lehetett volna jobbat is valasztani bar a mostani m.o.szepe viszont gyonyoru bar a szoke csaj is szep volt.

Roviden ennyi.

2016. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Valójában csak egyszerűen egy cigánylány, és nem több.

Amúgy nagyon beképzelt, kényes, és elvan szállva magától. Pont ugyanolyan celeb mint Sarka Kata vagy Vajna Timi. Mindegy hogy mivel, de valamivel mindig szerepel a hírekben. Az Aktívot is nagyon rosszul vezeti, de az hogy az Édes Életben szerepel, az már tényleg nagyon alja.

2016. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki miss plastic is volt? :)

Szerintem szép és nem tűnik ellenszenvesnek, habár ezt a kedves és ártatlan szerepet mintha kicsit túljátszaná.

2016. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szamomra borzaszto celeb, nala mar csak a Sarka Kata meg a Zimany Linda rosszabb. Eroltett kedvesseg, agressziv megnyilvanulasok, latszik, hogy direkt kedvelik, mert o ezt akarja. Folyton kiposztol valami ultra ego kepet amit szet oszt a nep, es o kepes egyenkent mindenkinek megmagyarazni, miert nincs igazuk. Felte ertes ne essek, nem kovetem sehol, de pont nemreg volt egy cikk arrol, hogy a Soundon a fiuja homarnak oltozott, akkor neztem meg az instagramjat, illetve mikor az anyjaval pozolt.

A szepsege szubjektiv, nekem o nem tetszik, tul sok rajta a barna: szem-szaj-bor-haj, mint egy arab no. Az anyukaja eleg feher boru, en nem ertem o mitol ilyen, talan apuka roma? Vagy valami arab, torok?

Egyebkent en ismerek egy lanyt, ilyen Edina fele, szerencsetlen gyerekkor, borzalmas szegenysegben nott fel, meg kulsore is hasonlit ra, es ugyan ez az agressziv, okoskodo, kozben nagyon buta, mindenkit lenyomok, senki sem szamit csak en, de ha meg kell valami, akkor nyalas ezerrel. Egyszer lattam a teveben, es meg a mimikaja is ugyan az volt. Na mondom, te jo eg! Mentsen isten egy ilyentol ...

2016. aug. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem dugható :D 😀😀😀
2016. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!