Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi volt ez a botrány Luke...

Mi volt ez a botrány Luke Hemmings és a barátnőjével, Arzayleával?

Figyelt kérdés

Utána néztem a dolgoknak, csak sajnos nem tudok elég jól angolul, ezért még nem igazán értem a sztorit. Annyit tudok, hogy valami olyasmi történt, hogy Arzaylea megcsókolta, vagy meg akarta csókolni Michael Cliffordot. És ezért összeveszett vele Luke. Ez tényleg így volt, vagy igaz egyáltalán??


A másik, hogy olyat is hallottam, hogy Arzaylea kokainozik, és füvezik, és ezért Luke is kipróbálta. Ez igaz?



2016. aug. 10. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Mikey-sról nem hallottam. De arról hallottam hogy Arzaylea füvezik. Szerintem ez nem igaz, mert ugye ha füvezne,drogozna az valamennyire látszana rajta, még ha kis mennyiségben is. A csaj nekem alapból nem szimi. Sztem elég kompromittáló képeket tesz ki Instára, meg olyan cicababa,de ha Luke boldog vele....és nem, nem azlrt nem szimpi Arzi mert Lukkal van.

De ugye ott volt az is hogy a csaj tett fel egy képet Luke-kal és ott az óvszer befigyelt. Utána kiírta hogy részeg volt, és bocsánatot is kért, de ha ki tudta írni hogy részeg volt, akkor már miért nem törölte a képet??!!

2016. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2016. aug. 12. 00:00
 3/3 Panic! válasza:

Mivel Arzayleat nagyon sokan utálják így nem is egy botrány volt. Ami kép végül kikerült arról, hogy megcsókolja egy szimpla puszi volt az arcára :D

Egy óvszertől amúgy meg nem dől össze a világ, inkább örüljünk, hogy a biztonságos szexet "reklámozza" (bocsi nem szemétségnek).

Én nekem olyan semmleges a lány, éli az életét mint egy fiatal; néha túlzásokba eshet, de az már nem a mi dolgunk.

2017. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!