Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber-nek miért ilyen...

Justin Bieber-nek miért ilyen züllött a viselkedése?

Figyelt kérdés

Én sem szeretem őt, a zenéjét is most hagyjuk, de a viselkedését nem értem:


-drogozik

-a szomszédait is zaklatta

-erőszakos néha

-órákat késik néha a koncertjeiről

-leköpte a rajongóit egyszer

-több helyen rendőrségi eljárás indult ellene

-botrányt botrányra halmoz

-az USA-ból is ki akarták tiltani

-az interneten is felháborító és rágalmazó kommenteket írt néha, például Margaret Thatcher halálakor


stb.


Ha már egyszer világszinten híres (vagy már-már hírhedt), akkor miért nem figyel arra, hogy milyen kép alakul ki folyamatosan róla a köztudatban?

Mi az oka annak, hogy ő ilyen undorítóan viselkedik? Miért rajonganak ezek után érte?


A menedzsere/producere is olyan puhap csű, hogy nem mer neki nemet vagy viszlátot mondani?


Ti mit gondoltok? Miért lesz valaki ilyen züllött, amikor az egész világ ismeri? Most amellett, hogy pénzügyileg megteheti, mert nagyon sok az olyan gazdag ember, aki nem züllik le.



2016. aug. 29. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Mert megteheti és fiatal. Valószínűleg hasonlóan viselkednénk mi is a helyében, ha ilyen fiatalon a fél világ ismerne minket és ennyi csaj heverne a lábunk előtt. Túl fiatalon pottyant a hírességek közé.
2016. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

-Rengeteg pénze van

- A fél világ istenesíti

- Lányok milliói feküdnének le vele, egy szavára

- Nincs magánélete, mert mindenhol paparazzik

- Egy tini, aki megtehet bármit


Majdnem mindenki ezt csinálná..

ui.: Szart se értel a pénzügyi dolgokhoz. :D Nemet mondani Justin Bieber menedzseri állására... xD

2016. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

- Egyrészt mert ostoba, de valami hihetetlen mértékben. Elkéne neki oda egy fekete lyuk, hogy világítson.


- Másrészt a "sztársággal" gyakran együtt jár az, hogy a hirtelen hírnév, a sok pénz, és minden egyéb meghülyíti az illetőt - "a kutya is jódógába vész meg" - és úgy véli, ő messze a közönséges mezei halandók fölött áll, és megtehet bármit. Nos, láthatjuk, hogy meg is teszi azt a bármit.


- Harmadrészt a környezete is ilyen, gondolom, és nem akar kilógni a sorból, inkább a kútba ugrik a többi hülye után. Idehaza is ezért kezdenek el többnyire a fiatalok piálni és drogozni.


- Alapból, gyárilag ilyen gyagyás, és nem volt senki aki lezavart volna neki pár maflást, hogy megjöjjön az esze, mit szabad és mit nem.


És egy ilyenre nedvesednek a mai tinilánykák. Közeleg a világvége, érzem...

2016. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Justin Bieber egy idióta, agyilag kiskamasz szinten lévő GYEREK, aki talán soha nem fogja tudni feldolgozni azt a hirtelen jött hatalmas hírnevet meg pénzt. Pont azért viselkedik így, mert azt hiszi, hogy mindent megtehet csak azért, mert világszinten ismert. És sajnos a producerei ehhez asszisztálnak is. Nem egyszer volt már olyan, hogy még meg sem indult ellene az eljárás, de már letették a producerei érte az óvadékot. Mellesleg a producerei is tudnak kemények lenni. Épp nemrég olvastam, hogy direktbe megmondták a gyereknek, hogy ha el meri fogadni Donald Trump meghívását valami kampányrendezvényre, hogy ott énekeljen, akkor ki van rúgva a francba mindenhonnan, és se új album se fellépés nem lesz többet!

JB-t szerintem már világszinten jóval többen utálják, mind szeretik. A fanatikus rajongókkal meg nem érdemes foglalkozni. Azok akkor is sírva tapsolnának nekik, ha pofán fo sná őket JB az erkélyről. Szomorú...


Nem ártanak neki egy ideig egy igazi amerikai börtön. Szerintem utána mindjárt másképp élné az életét. De ha egyszer (végre) lecseng ez a JB mánia, utána 100%, hogy megy a gyerek a süllyesztőbe, és 5-10 év múlva már azt sem fogják tudni, hogy ki ő.

2016. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez a 2 kép mindent megmagyaráz:


[link]


[link]


Amíg van sok ilyen elvakult, idióta fanatikus rajongója, akik mindig minden helyzetben Justint védik, addig persze, hogy azt gondolja, hogy bármit megtehet. Ha az első pár botránya után elpártolt volna tőle a (fanatikus) rajongóinak jó része, akkor ő is észbe kapott volna, és nem viselkedne ilyen gázul. A legszomorúbb az, hogy ezek ellenére is rá nedvesednek a 13-16 éves buta csitrik (tiszt.kiv.). Az USA-ban petíció indult ellene, hogy dobják ki az országból, mert nagyon rossz hatással van az ottani fiatalokra. Ezt a petíciót ha jól tudom majdnem fél millióan aláírták. (Az USA lakosságához képest ez nem nagy szám, de ha egy petíciónak 100.000-nél több aláírója van, akkor a fehér háznak kötelező a petícióval foglalkoznia és döntést hoznia.) Erre a fanatikus barmok indítottak egy ellen-petíciót, hogy "Justin megváltozhat". Na ez már tényleg a fanatikus rajongás legalja. És pont ezért van Justinka egója ennyire elszállva a végletekig. Mert tudja, hogy az ilyen marhák mindig a háta mögött vannak, és védik mindentől.

Ha nem hozna ekkora hasznot Justin Bieber a producereinek meg menedzserének, akkor szerintem már ők is rég lapátra tették volna.

2016. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Ja és persze irigyek vagyunk rá :DDD ez ki ne maradjon :D

Igaz hogy félkézzel élvezhetőbb zenét összehozok, mint ő, de azért irigylem a "zenei tehetségét" :D inkább eszem egy szelet dobostortát, még annak is több köze van a zenéhez.

2016. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Már igyekszik, látszik rajta hogy próbál javulni.És idővel ahogy nő úgy jön majd meg neki az esze.Én semmiért sem hibáztatom, lehet a helyébe én is leköpném pár "rajongómat"...ezek már zaklatók.Justinnak még magánélete sincs.Persze ő akart híres lenni de nem tehet róla hogy ilyenek a rajongói meg hogy ennyire híres lett.Én komolyan semmiért sem hibáztatom.Más is ugyanúgy késik koncertekről, más is balhézik nem csak ő.Én is megőrülnék ettől a túlzott figyelemtől.Nem várhatjuk el tőle hogy tökéletes legyen.Nem rajongok érte de az újabb számai egész jók szerintem.
2016. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!