Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van oda mindenki ezért...

Miért van oda mindenki ezért az 5sosér?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom hogy a 14-5 éves kislányok áradoznak valami 5sos nevű bandáról. Hát utánuk néztem nekem egyáltalán nem szimpik és túlságosan népszerűek sem lehetnek mert egyszer sem hallottam egy számukat sem :/ srry attol aku szereti oket de na...

2016. nov. 17. 03:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%
a 14 éves meg az 5 évesek??
2016. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
1.Nem 14 és 15 évesek!:D
2016. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Nem értem!!!:(
2016. nov. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
13%

Pont olyan, mint a Vandireksön csak keményebbnek akarnak tűnni, és a menedzsereik majd megszakadnak, hogy zenéjüket punk rocknak lehessen nevezni, de ez sajnos sosem fog összejönni, akármennyjre is akarják.

Mindig kell valami alacsony színvonalú, könnyen érthető és könnyen bekajálható dolog, amiért a tinilányok rajonghatnak. Ez így volt régen is, ma is, és a jövöben is így lesz, én megpróbálok nem tudomást venni az ilyen ratyiságokról.

2016. nov. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
*nyálas ratyiságokról
2016. nov. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Értem. Köszönöm!!:)
2016. nov. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
17%

Az a fajta banda amelyik "cuki" fiukból áll, de nincs semmi értelme a dalszövegeiknek. Nincs mondanivalója csak egyszerű "szerelmes" szövegek amelyeknek közük sincsen a punk-rockhoz. A mostani tinik imádot fiucskái ( tisztelet a kivételnek).

Ahogy én nézem öt év múlva eltünnek a sűlyesztőben mint a One Direction.

2016. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Na most jön az ellenvélemény:D Egyrészt attól még mert te nem hallotad őket,lehetnek népszerűek,ez most olyan mintha egy dal csak akkor népszerű ha mindenki ismeri.:D Változó ízlés,változó zenék.Úgy gondolom,hogy nem az a tipikus visító rajongó vagyok,de értük(és a One Direction-ért) is odavagyok. A zenéjük nagyon jó és aki szerint nincs értelme annak had ajánljam egy-két nem túl ismert dalukat. Azt meg hogy ratyiság nem is tudom értelmezni:D Én a személyiségükért szerettem meg őket,ahogy a kapcsolatot keresik a rajongóikkal,illetve nyilván a zenéjükért. De valaki kifejthetné nekem amúgy,hogy miért ennyire fontos másoknak,hogy ki milyen zenét szeret. Mindenhol ezeket a kérdéseket látom és tényleg kíváncsi vagyok miért.
2016. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Uccsó válaszoló, egyetértek. Én imádom személyszerint a 5SOS-t, nem is tudom mióta, talán a kezdetektől.Lehet vannak olyan emberek akiknek nem tetszenek a számaik, de lehet szeretni attól nem? Jah, és sosem lesz olyan mint a 1D, sztem sokkal jobb. :D
2016. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

1. nem csak 14-15 évesek, 19 vagyok és a 5sos a kedvenc bandám.

2. nem baj, ha neked nem szimpik, nem mindenkinek egyforma az ízlése, semmi baj nincs ezzel :)

3. ha tetszik egy dal/előadó, akkor nem számít hogy mennyire népszerű. ne azért szeress egy előadót, mert népszerű és ne ítéld el azokat, akik nem népszerűek, mert lehet, hogy pont akkor tartanak a népszerűség felé.

4. ezzel egyáltalán nem bántottál meg senkit aki szereti őket :) legalábbis engem biztos nem

2017. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!