Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van oda mindenki ezért...

Miért van oda mindenki ezért az 5sosér?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom hogy a 14-5 éves kislányok áradoznak valami 5sos nevű bandáról. Hát utánuk néztem nekem egyáltalán nem szimpik és túlságosan népszerűek sem lehetnek mert egyszer sem hallottam egy számukat sem :/ srry attol aku szereti oket de na...

2016. nov. 17. 03:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%
az utolsó vagyok. ja és üzenném azoknak akik szerint ők egy cuki együttes, akik szerelmes dalokat játszanak, hogy azért írtak populárisabb dalokat, hogy kezdetben több rajongójuk legyen. alapjában véve ők inkább punk&rock stílusúak
2017. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
32%
Ha te az 5 Seconds of summert punk rocknak nevezed, akkor bizonyára nem hallottál még Ramonest vagy Sex Pistolst.
2017. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
*a
2017. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én marhára nem értem hogy attól még hogy valaki nem szeret valakit/valakiket miért kell leszólni, lefikázni??? Az szólja le őket aki minimum elért már annyit amennyit ők!! Méghozzá fiatalon!! Igen is népszerűek... Lehet hogy nem Magyarországon de máshol NAGYON. Erről ennyit;)
2017. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
59%
Az, hogy elértél valamit, és az, hogy tudsz is valamit, sajnos manapság már sokszor nem jár együtt, vagy csak nem jól aránylanak egymáshoz.
2017. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

Személy szerint azért szeretem őket, mert mindig segítenek.

Ez most hülyén hangzik de...

Amikor szomorú vagyok, csak meghallgatom az egyik dalukat, végignezem a klippet (ha van hozzá) és máris feldobódok.

Sokszor segítettek már ilyen formában. Igaz nekik erről fogalmuk sincs, de az most nem lényeg.

És erről a "cuki fiúbanda" állitásról is muszáj írnom.

Szóval, nem fiúbanda, hanem fiúegyüttes. Mivel, a saját hangszereiken játszanak, nem csak ott ugrálgatnak meg táncikálnak összevissza a színpadon.

És attól mert a zenéjük nem túlzottan rockos, hanem pop is van benne atttl még punck-rock vagy pop-rock banda, kinek hogy tetszik.

De most könyörgöm, a rajongó tábor tenyleg olyan 12 éves kortól indul. Valamivel ezt a réteget is meg kell fogni. Tehát, kell bele valami lazább is. De igenis vannak rockos számaik.

Erről ennyit.

15/L

2017. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%

Senkit nem akarok bántani, aki szereti, de azért mondjuk meg őszintén, attól, hogy hangszeren játszanak, még nem többek, mint tömeggyártott fiúbanda.

Ezzel semmi baj sincs, ilyenek is kellenek, mindig lesz új, a régiek kihullanak, pont azért mert nem alkottak semmi emlékezeteset. De a tiniknek így van miért rajongani, nem várhatjuk el minden fiataltól, hogy Pink Floydot, vagy Zeppelint hallgasson...

2017. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mert mindenki más és más zenét szeret. Nem lehet mindenki egyforma. Biztos hogy vannak olyan emberek akik nem értik hogy lettek híresek a srácok de ez van. Én se mondok rosszat arra az előadóra akit nem szeretek mert valaki nyilván szereti. Ja és nem csak a 14-5 éves kislányok...
2017. márc. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Ha valaki nem szereti akkor nem kell fikázni. Számtalan más zene van tessék azt hallgatni. Viszont csak felkelthette az érdeklődésed ha utána néztél, hogy kik azok ;)
2017. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Káposztanyalogató válasza:
Már biztos senki sem nézi de azért mondom. Én ma ismertem meg a zenekart és bevallom nem a kedvencem de nem könyvelem el szarnak, mert állítólag pop punk meg pop rock és na a pop punk-öt szeretem és adok egy esélyt. Ezzel csak annyi a bajom hogy a zenéik már túl popposak a pop punk-hoz és így eléggé fura...
2018. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!