Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ők hogy lettek ilyen híresek,...

Ők hogy lettek ilyen híresek, hogy lett ennyi követőjük?

Figyelt kérdés

A Musical.ly leghíresebb ikerpára Lisa and Lena,és Musical.lyn majdnem 14 MILLIÓ ember követi őket!A vicc az,hogy több követőjük van,mint a "hírhedt" Jacob Sartoriusnak!

Ha valaki nem tudná,hogy ki Lisa and Lena:

[link]


Szerinted,hogy tudták mindezt kivitelezni?



2016. dec. 14. 18:36
 1/5 anonim válasza:
61%

Szanalmas kikert vannak oda az emberek...

Meg kovetojuk... Hova kovetik oket??? Boltba plazaba munkaba???

Ezekre veri a sok agyhalott 14-16 eves a nyalat

Neharagudj h nemtudok erdembe valaszolni a eletbe vago es fontos kerdesedre de fel...assza az agyam h kik a hiresek kikre figyel a fiatal generacio

Riszaldmagad legyel penzes a tobbi jon magatol

Sok selejt kutya

Meg jacobsartorious

Annyi idosen vagy tanuljon vagy jatszon vagy igyon/drogozzon meg az utolso is jobb mert legalabb nincs szem elott

Annyi idos koromba mint az a minibieber en is a felsorolt 3at muveltem

Igaz engem nem "kovetnek" (fense vagyok az ilyen tragyadombon mint az insta kis magamutogato onzo kis hulyek keltetoje) de en tudom mi a vilag

Voltam mar pincer gyartosori munkas voltam penzes meg volt h 40ftert kertem parizzert es kertem h extra vekonyra tessek talalkoztam mindenfele neppel segitettek rajtam es en is rajtuk attolfugg kinek h allt a szenaja

14evesen egyedul voltam honapokig magamra utalva

Ezeket a kisdiszkakikat magukra hagynad az elso fel percbe megdoglenenek

Azert mert egy par agyhalott bolondeletu koveti oket ok talaltak fel a spanyol viaszt

Es ezek a peldakepek meg irigyelni valoak

Gratulalok a szuloknek

En is egy elbaszott ember vagyok de van bennem spiritusz es ha magamra vagyok utalva akkor is feltalalom magam

Ezekmege aztse tudjak merre vannak avval a nagy arcukkal

Szegyen es szanalom a gyokon

2016. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%
Elso valaszolo; azert mert musical.lyn hiresek, es jk videokat csinalnak egybol k-u-r-v-a-k? En mellesleg imadom oket, egyszer taliztam is veluk es kedvesek (kolnben)
2017. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jennci válasza:

Kedves második válaszoló!

Mi közöd van ahhoz, hogy ki mikor,kit,hogyan,merre követ? Semmi! Nehogy már te mond meg, hogy kikért legyenek oda az emberek..pff :"D Milyen agyh*lott? Vegyél már vissza a billentyűdből! Azthiszed ettől leszel menő vagy mi a fhranc? És egyépként is..a midet bhassza fel micsoda?? Te kur*a unalmas életű ember lehetsz, ha ilyesmiken akadsz ki..van ennél sokkal nagyobb problémád is szerintem..bár leszharom a szánalmas életedet. Mi közöd a fiatal generációhoz..mert ugyebár akkor ezek szerint vén papika/nénike vagy!

Meg ne te mond már meg hogy mi kellene csinálnia egy fiatalnak, majd pont te leszel a jó példa..vicc te vagy a selejt termék nem a rajongók te patkanyhusu -.- na nebhasz mar a korodddal mar te vagy a hatvanadik eber aki azt tálalja hogy mostmár hatvan éves..és hogy pár évvel ezelőtt ő mit csinált..ugyan könyörgöm...KIT ÉRDEKEEEL? FHASZOM már kiakasztóak vagytok... Menjetek játszatok a játszótéren akár 100 éves korotokig senkit nem fog meghatni ahogy homokoztok vagy libikókáztok..

Meg hát...szerinted kit izgat a fél életed?? Hogy mi voltál vagy leszel hmm?? Le szharjuk cshezdmeg!! Meg hol a rákba kaptál te 40-ft ért parizzert? A legolcsóbb is 325 Ft, de mindegy...KIT ÉRDEKEL HOGY MILYEN NYOMO*ÉKOKKAL TALÁLKOZTÁAÁL B+ -.-""jahhh és. Nem érdekel hogy milyen spiritusz van benned, mert ugyanúgy van Jacobban is..még több is mint abban a negyven Ft-os, parizzeres ghegglyukadban....wahh szóval te csak ne írkáljál ilyen szhar regényeket..roh*dt unalmas! Inkább menj és játsz ahogyan azt régen tetted, vagy menj a népeidhez bánom is én, de ne koptasd a drága billentyüt!

Kössz!

2017. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Najo kész nembirom😂😂😂😂😂
2017. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na,lám valaki féltékeny.

Nem mintha szeretném ezt a kis taknyost,de a te írásodról süt a féltékenység.

2017. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!