Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Már találkoztál valamilyen...

Már találkoztál valamilyen sztárral, híres emberrel szemtől szemben?

Figyelt kérdés

Mert én itt lakom Fejér megyében>Csákváron és az Esterházy Kastélynál forgatta a Selena Gomez a Monte Carlo című filmjét és mi nem is lakunk messze a Kastélytól. Márc. 6-án mentünk oda megnézni, hogy most mi van és kb 19-20 óra közt volt a dedikálás és a fényképezés. Voltak vagy 100-an és én aztán valahogy odaértem Selenához, aki egy kocsiből derékig kihajolt és kértem aláírás egy ilyen képre, amit fényképpapírra nyomtattunk ki: [link]

És le is fotóztattam magam a telefonommal az egyik testőrrel Selenáról és rólam és át is karolt miközben fotózak :):):):):):):). Soha nem fogom kitörölni azt a képet a mobilomról! Ja, és azt állítottam be háttérnek.

Most ti jöttök! :D


2010. máj. 7. 17:01
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
27%
óóóóóóóóóóóó!!!!!!!Te mázlista bárcsak velemis megtörténne ugyanez de nekem csak 1 SZTÁRbandátol van dedikálásom az pedig a deszperádo aláirása egy 200-zason XD bár olyan mázlista lennék mint te de amugy SELENA tud magyarul??????erre válaszoljatok léccives
2010. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
100%
Haljátok véletlenül nemtudjátok megmondani hogy a közeljövöben hajdu-bihar megyébe jön-e vagy hajdusámsonba???
2010. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
85%
hogy tudna már Selene magyarul?? :D
2010. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon találkoztam sztárokkal, Oláh Ibolyát leszámítva. De anyukád blogja nagyon klassz!:)
2010. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
nekem van aláírásom Baby Gabitól :)
2010. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Selena Gomez tud magyarul 1szót:szeretlek

És 1 mondatot:Csendet,forgatás lesz.

Keres rá youtube-on!

2010. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
91%
én múltkor láttam Selenát a Keletibe:D Álmaim nője:D
2010. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

hát láttam Brad Pittet, Robert Redfordot, Uma Thurment, Robert Pattinsont mikor Mo.-n forgattak, de úgy különösképpen nem érdekeltek. Viszont mikor Angliában voltam, együtt buliztam a kedvenc együttesemmel a Ladytronnal :)

Meg anno mikor volt a Megasztár 1, akkor statiszta voltam és jóban voltam ott sokmindenkivel. Akkor 16 voltam és akkor az még olyan izgalmasnak tűnt, de azóta már nem nagyon tudnak lázba hozni a sztárok. Ha találkoznék a kedvenc énekesnőmmel, hát nem biztos h odamennék hozzá, sőt valószínűleg nem akarnám zavarni. Meg nem tudom...nincs értelme odamenni egyszerűen. Tényleg csak arra jó h csinálj egy fotót h elmondhasd h hú, de jó, találkoztál vele. De 2 perc alatt nem fogod megismerni meg semmi, jópofizik veled, h jaj köszi, mint mindenki mással, aztán ennyi, holnapra elfelejt.

Inkább imádom a barátaimat, ők legalább viszonozzák :)

2010. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Én az Extázisból Endinek a kishuga vagyok

Ezért sok sztárral jóban vagyok

Pl: Király Viktór, Barbee, Lola

stb...

:)

2010. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
TANUL magyarul IWIW-en mondta nekem
2010. aug. 25. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!