Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A hírességek hova teszik azt...

A hírességek hova teszik azt a sok ruhát, amit felvesznek?

Figyelt kérdés
Nap mint nap látom a sztárok minden nap más csilliárdos ruhát hordanak. Hova rakják a több év alatt felhalmozott, percenként vásárolt ruháikat? Nekem nincs sok ruhám, de a gardróbomban már nem férek tőlük, pedig félévente átválogatom, és elviszem adomànyba. Ők is elviszik a Balmain, Gucci, stb ruháikat?

##star ##halaligruha
2017. jún. 3. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
visszaadják a kölcsönzőbe
2017. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lady Gaga eladományozza a hajléktalanoknak:


[link]

2017. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gaga helyében én is ezt tenném.
2017. jún. 3. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A díjátadós és egyéb eseményes ruháikat nem veszik meg, csak kibérlik vagy reklámként ingyen megkapják arra az időre.

Egyébként meg elég nagy gardróbokat tartanak fenn azok, akiknek erre szükségük van.

2017. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek néhány színészt, ők azt mondják, hogy a gálákra felveszik a ruhát, majd másnap az emberük visszaviszi, ahonnan hozta. Ugyanez történik a mindennapi öltözetük nagy részével. Reggel ott várja őket az aznapi gönc, abban szépen fotózgatják üket a paparazzik, úgyhogy megvan a reklám a márkáknak, aztán elviszik, és jön a másnapi adag... Ritkán vásárolnak, és öltöznek fel úgy, hogy ők válogatnak. Persze, ha pasi lennék, én is örülnék, hogy nem nekem kell. :D
2017. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, jól mondják, azok kölcsönzött vagy reklám cuccok többségében.
2017. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!