Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hey guys! Van itt meg valaki...

Hey guys! Van itt meg valaki aki rajtam kivul imadja Paulo Dybalat?

Figyelt kérdés

Hat nagyvonalakba azvan hogy szerelmesvagyok bele, egyszeruen tokeletes*-*

Es az erdekelne hogy van e meg valaki igy vele?

(Rosszindulatu kommentelok kimeljenek, ha nemtetszik, ne szolj hozza koszonom)

14L


2017. jún. 20. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nincs😀
2017. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem birtad ki igaz?
2017. jún. 20. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Eldöntendő kérdésre válaszoltam, szerintem kedvesen, mi volt benne a rosszindulat?😀 Kislányként én is szerettem egyes énekeseket.
2017. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

ÁÁHH!! IMÁDOM!!!

Megjegyezném kedves válaszoló, hogy nem énekes, hanem válogatott focista, aki a Juventusban játszik és majdnem Bajnokok ligája győztes lett 😜

2017. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudom, csak én sosem szerettem a focistákat...ezért írtam helyette énekest.
2017. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nekem is nagyon tetszik,mindig,ha nézem a mérkőzéseket,tök szeretem,amikor ráközelít a kamera. (Feltűnően sokszor van ez,nyilván rájöttek a média emberei,hogy többet kell őt mutogatni,és hogy nem véletlen,hogy Paulo sokmilliós rajongótáborának és/vagy követője a közösségi oldalának jelentős része nő nemű :-) )

Tényleg egy nehézsúlyú bombázó,ritka szép szeme és szája van,a teste meg...pff..hagyjuk is. ;-)

Ja,igen,ha fiúk is olvassák ezt: Focizni is tud! :-)

2017. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
😍😍
2017. aug. 7. 22:19
 8/13 anonim ***** válasza:
Én imádom 😍 nagyon tehetséges,jóképű focista aki még vicces is egyszóval tökéletes. Hihetetlenül jól néz ki meg imádom a hangját is. De már nagyon régóta barátnője van Anto Cavalieri.
2018. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak:tévedés!Már szakítottak egy ideje,még valamelyik meccs előtt a kommentátor is elmondta pár hónapja,amikor Paulo hullámvölgyben volt.
2018. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elnézést én úgy tudtam még együtt vannak karácsonykor még együtt voltak (azt hiszem) Anto még képet is posztolt akkor. Korábban is szakítottak de azután kibékültek de úgy látszik újra külön vannak
2018. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!