Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mennyit változott?...

Szerintetek mennyit változott? (Luke Hemmings)

Figyelt kérdés
Szerintetek Luke mennyit változott az elmúlt években? Jó vagy rossz irányba? Mi a véleményetek róla? Miben kéne változtatnia? Ők is úgy fogják végezni mint az 1D?

2017. jún. 28. 23:23
 1/7 Vivi Clifford ***** válasza:
100%
Nem fogják úgy végezni mint az 1D.
2017. jún. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Luke iszonyatosan szexi lett :D egyébként nem végzik úgy, mint a One Direction, mert nem mind a négyen énekesek...
2017. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat változott. Külsőre is és talán belsőre. Bár ezt nem tudom megmondani, meg szerintem senki se, csak azok, akik ismerik. :) Ők tudják úgyis, hogy milyen az igazi Luke. Jó vagy rossz irány... hm. Sokan úgy fogták fel ezt az egészet, hogy Luke Arzaylea miatt változott meg rossz irányba és ő vitte bele a sok rossz dologba. Az igaz, hogy elég fura volt ez az egész kapcsolatuk, de nem hiszem, hogy Arzaylea miatt változott volna rossz irányba. (Bár lehet) Jó, mondjuk Arziról csakis a rosszat lehetett hallani, hogy piált, drogozott, leszólta vagy veszekedett a fanokkal, de Luke szerintem azért nem tett ilyeneket. Bár sok olyan képet lehettet róla látni, amiből leszűrték a fanok, hogy be van szívva vagy esetleg részeg. Mindenesetre ahogy vége lett a kapcsolatának Arzival (vagyis én úgy tudom, hogy vége, javítsatok ki, ha nem), sokkal másabb lett. Én bízok benne, hogy visszatért a régi Luke, aki vidám volt, bolondos és persze a banda is ugyanolyan lesz, ugyanúgy fognak hülyéskedni, ahogy megszoktuk tőlük, de ez idővel majd úgyis kiderül. Sokat gondolkozok azon, hogy úgy végzik-e és szerintem igen. Régóta nem aktívkodnak, mindenkinek lett barátnője, el vannak most magukkal, szóval én nem látom a banda jövőjét. Ha vissza is térnének egy új dallal, már nem biztos, hogy olyan lesz minden, mikor még összeállt a banda. Én nagyon szeretem őket, sőt, tavaly csakis a 5SOS-ról szóltak a napjaim, de most valahogy olyan fura minden. Már nem lehet róluk hallani szinte semmit és így elment az érdeklődés felőlük az én részemről. Ezek ellenére szeretem a dalaikat hallgatni és örülök a srácok boldogságuknak, de azért hiányoznak. Jó lenne pozitívan csalódni. Remélem összeállnak még és lesz majd valami velük. :)
2017. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. jún. 30. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszolót kijavítanám abban hogy igenis tevékenykednek ugyanis pont a harmadik nagylemezükön dolgoznak. (:
2017. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aurore válasza:

Szerintem Luke egyáltalán nem ment el rossz irányba. Amit Arzeylea tett az nem azt jelenti, hogy Luke is csinálta. Luke ezerszer többet ér annál a csajnál. Külsőleg viszont nagyon sokat változott, de szerintem a többi bandatag is változott. Mike is sokkal érettebb lett(ha ezt nem is mutatja mindig xd). Felnőnek és ezzel együtt változnak és komolyodnak, de azért nem kell megijedni örökké meg fog maradni a bolondos énjük. Szerintem ha egyszer vége lesz a 5SOSnak akkor biztos nem úgy lesz vége, mint az 1Dnek. Óriási rajongója vagyok az 1Dnek és a 5sosnak is de azért belátom hogy az 1D fiúk össze lettel állítva és úgymond "kényszerből "voltak együtt. A 5SOS a saját örömükre vannak együtt

Ezért nem fognak úgy vegződni, mint az 1D. Mondanám azt, hogy nincs vége az 1Dnek de sajnos ez nem igaz. Max majd egyszer lesz egy búcsúturné de ennyi.

2018. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szoval, most jott ki az albumuk nem reg, imadom, tokeletes. Luke rohadt szexi lett. Ashton is.

es nem vegzik majd ugy mint az 1d. az 1d az eletem. de ok mind enekesek, es tudnak kulon kulon is ervenyesulni. ami meg is bizonyult, foleg Zaynnel es Harrynel. amugy is tudtam, hogyha egyszer szetmennek akkor nekik kettejuknek lesz a legkiemelkedobb karrierjuk. Zaynnek folyamatosan jatszotta a radio a zeneit, mai napig is szoktak a 2-3 eves zeneit. a dusk till dawnt, i dont wanna live forevert, pillowtalkot, its yout, fool for yout, there you aret es a trampolinet mindenki ismeri. Harry meg az uj albumaval minden nap elorebb van a spotify listan, mar a 20. leghallgatottabb eloado, 1 honapja meg meg 45. volt. Liamnek 2 dala van amit mindenki ismer, Niallt is hallgatjak rendesen, Louisnak meg underrated az egesz karrierje, de ot is sokan hallgatjak.

Na de a 5sosban Lukenak lehetne csak szolo karrierje, nagyon max meg Michaelnek. Viszont ok nem fognak elvalni, max 1-2 eves szunetet tartani. A szunet alatt azt ertem hogy nem jon ki uj daluk es nem turneznak, mert vegulis az 1d 5 eve szunetet tart;)

Es igen, miota Luke szakitott azzal az Arvalakivel, mar sokkal jobb iranyba van.:)

2020. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!