Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Anett és Ancsa már nincsenek...

Anett és Ancsa már nincsenek jóban?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észrea videókból hogy Polla ilyen nagy sztár lett , Anett meg maradt a kis Minecraftos énje. Mimtha Pollának már gáz lenne Anett. Ugye bepasizott Dezső Bencével , és nagyobb videósokkal kezdett barátkozni , úgymond Amettet a háta mögött hagyta. Pollának láthatólag az anyagi helyzete is jobb mimt Anetté , így mintha egy kis irogységet látnék Anettben. Nektek mi a véleményetek? Mintha haldoklana a barátságuk , de a közös csatornáért még csinálják.

2017. júl. 3. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg,de én is így gondolom.Sztm már olyan erőltetésből és muszájból csinálják csak a csatornát,Isten igazából már nem tűnnek olyan nagy barátoknak.
2017. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Arról van szó hogy a "bepasizás" is a hírnév és a nézettségért van. Polla nagyon eröltett videókat készít és Dezső Bence is rengeteg terméket reklámoz videóiban pls. Szerinted mitől lett több pénzük? Ancsát meg csak sajnálni tudom. Én Pollát csak "árulónak" hívom!

Csak nézd meg ezt a videót és megérted: https://www.youtube.com/watch?v=-2fRKs1v8lA

2017. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
*Anette sajnálom
2017. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem annyira nagy barátok már, mint pár évvel ezelőtt. Anettban viszont mindig is láttam az irigységet Polla iránt, meg folyton utánozta/utánozza őt (Lásd: Bean boozled videójuk, Pollának lett egy másik csatornája és hirtelen Anettnak is ugyanazzal a Channel véggel)

Igazából keresnek egy kis összeget azzal a csatornájukkal, ami megéri nekik. Anettnek az anyagi helyzete miatt, Pollának meg azért, mert részben azért lett magántanuló, hogy videózhasson többet.

Meg egy ilyen "nagynak" számító csatornát Magyarországon én sem hagynék abba, mert nem annyira jó a kapcsolatunk, mint régen

2017. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 benigamer válasza:
89%
Kezdenek elszakadni egymástól. Kár hogy Polla nem foglalkozik annyira Anettel, Mert bepasizott. Én nem szeretném hogy széthulljon a csatorna. Mondjuk Anettnek is van már pasija. Vagy ezt nem tudtátok? :D :D. Hát nagyon látszik hogy nem nagyon foglalkozik Polla Anettal. Szerintem amelett hogy van pasija Pollának attól még foglalkozhatna Anettal.Szegény Anett. ): ): Ne hulljon szét az Anett&Ancsa yt csatorna.
2017. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csicsók Zita válasza:
81%
Én ezen még nem gondolkoztam, de végülis igazad van, én imádom őket, a kedvenc videósaim, viszont az Anett és Ancsa csatorna kezd erőltetett lenni...
2017. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!