Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit tegyek hogy Bruno Mars...

Mit tegyek hogy Bruno Mars felfigyeljen ram vagy esetleg ELLEN az Ellen showbol! Valami extrém videót kell föltöltsek amit mindenki megnéz!?

Figyelt kérdés
Hiszen Ellen már több embernek is segített!!!

2017. júl. 11. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:

"Valami extrém videót kell föltöltsek amit mindenki megnéz"


például. amúgy erre majdhogynem semmi esély nincs.

2017. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert? Voltak videok ellen showba akik igy kerultek be!
2017. júl. 11. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
..és hány volt közülük magyar, vagy valami egyéb porfészek kis ország béli amit a kutya sem ismer?
2017. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kepzeld bruno ismeri magyarorszagot hiszen volt itt es nekit nem erdekel honnan szarmazol
2017. júl. 11. 22:35
 5/8 anonim válasza:
Szerintem tegyel fel egy extrem videot. ..vagy ha angolul tudsz jol kezdj el vidizni....vagy az lenne a legjobb ha jo hangod lenne es abgolul vidiznel hogy zeneket alakitasz at pl Bruno egyik szamat es ha tetszene neki.naa az
2017. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ez jo otlet !!!
2017. júl. 12. 07:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom, elcsépelt válasznak fog tűnni, de Mo.-ról nem sokat tehetsz.

Ha a pénztárcád engedi, menj el több koncertjére (interjúk alapján az előadók akár 2-3 alkalom után felismerik bizonyos rajongóikat), de ne legyél tolakodó, erőszakos. Mindenképp olyan viselkedést kell produkálnod, amivel kitűnsz a tömegből, amivel hangsúlyozod, hogy te nem egy vagy a sok közül. Akár a humorod, akár a kinézeted - bármi, ami egyedi van rajtad, azt hangsúlyozd. Praktikus megoldás lehet az extrém hajszín, erre is láttam példát.

Nem tudom, hogy Brunónál a koncertjei végén lehet-e közös képet csinálni vagy elsőkézből aláírást kérni, de ha lehet, használd ki a lehetőséget és ott adj át neki egy levelet, amiben megosztod vele, miben inspirál téged, stb. A sztárok kivétel nélkül hiúk, szeretik, ha hízelegnek nekik.

Ellenről nem tudok nyilatkozni, mert nem írtad le (sőt Brunóval kapcsolatban sem, csak találgatok), hogy mi a célod a figyelemfelkeltéssel. Ellentől mit akarsz? Hívjon meg a műsorába?

2017. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ellen segitett egy par embernek h elmentek a showt megnezni es meghivta bruno marst a kozonsegbol pedig kihivta a lanyt es tancoltak neg minden
2017. júl. 18. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!