Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Got7 iden újítja meg a...

A Got7 iden újítja meg a szerződését?

Figyelt kérdés
Meg arra is kivancsi lennek, hogy egz ilyen szerzodesben nagyjabol mi all. Olyan dolgokat hallottam, hogy peldaul a tagoknak nem szabad randizniuk a szerzodes miatt.

2017. júl. 13. 00:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#6 ezeket hol olvastad? :(
2017. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

[link]

De mindenféle más oldalakon is le van írva.


Először is ugye a GOT7 kiment Amerikába koncertezni, ott Mark "barátai" csináltak videót Yugyeomról amikor elvileg 'részeg' volt, és kis 'hurkák' vagy nemtudom mik látszódtak a pólóján, ezért Yugyeom-ot kövérnek is hívták(??), majd ugye a 'niga' szóhoz van egy hasonló koreai szó ami totál mást jelent, és ott kint megvetnek ha kimondod. Gondolom Bambam a koreai verziót mondta, ezt is levideózták és feltették a netre. A csaj az instáján pedig mindig megjelöli hastagba a GOT7-t hogy figyelmet kapjon. És elvileg a csaj azt mondta Bambam-nak, hogy az a szó "Bro"-t jelent. Na meg a koncerten Mark 'barátai' felhúzták a pólójukat amikor a tömeget videózták, vizet és ilyen lighting stick-et dobtak a színpadra, de később Mark bocsánatot is kért. Egyszóval talán kihasználták Mark hírességét.

2017. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem leírni, szerintem a koreaboo.com vagy allkpop.com tuti posztolni fogja. Mindig kiírják az ilyen szerződéses cuccokat, most is kiírták hogy az Infinitéből 1 tag még nem hosszabbította meg.
2017. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Thaiföldön is van ilyen katonás dolog? :O Nem is tudtam.

Én most azt olvastam, hogy Jacksonnak lesz kínai albumja(szólókarrierje), úgyhogy sokat lesz emiatt Kínában.

Csak nehogy úgy járjon a csapat, mint az Exo. Lay már szinte nincs is benne. :(

2017. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Míg keresgéltem e téma miatt megtaláltam ezt az allkpop egyik oldalán.Ha tudsz angolul, ajánlom olvasd végig/bele, az ottani IGot7-ek részletesebben leírtak mindent. :)

Jacksonról még annyit, én is hallottam, ha jól tudom instagramon posztolt is róla, hogy Kínában lett egy stúdiója(? Nem pontosan emlékszek erre) és ezért fog több időt ott tölteni.

Itt a link: [link]

2017. júl. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam.Még annyi, hogy a stúdiójának a neve Team Wang~


Thaifölddel kapcsolatban pedig igen, van ott is olyan "katonás dolog" :D utánanéztem, viszont nem úgy működik, mint Koreában.Kártyát húznak.Vannak piros és fekete kártyák.Ha pirosat húz BamBam elmegy a katonaságba 2 évre.Ha feketét, nem.Például ha van öt ember, vagy három megy biztosan.DE ha vállalkozik, csak 6 hónapig kell 'katonának' lennie.Lehet komplikáltnak tűnik ahogy elmagyaráztam, nem vagyok a legjobb abban, elnézést azért, megpróbáltam. ^^'

2017. júl. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnik úgy, hogy egyre több bandánál áll a bál?
2017. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Balhék mindig voltak és lesznek. :D Ez van sajnos.
2017. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Vihar a biliben. Fáradnak a bandák. A BTS is gatya, csak rájuk kell nézni, hogy tele van a tökük kb. már az egésszel. :D
2017. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!