Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » XFaktorban Alexnek milyen...

XFaktorban Alexnek milyen mentális problémája van?

Figyelt kérdés

Megértem, hogy kell a dráma a nézettséghez, de most énekesek életéről van szó, ő pedig mindenkinek leépíti az önbizalmát, az újaknak pedig biztos elveszi a kedvét a zenéléstől. Megér ennyit a nézettség? Komolyan lehet még venni az XFaktort? Mert én már nem úgy érzem.

A többi nézőnek mi a véleménye?


2017. okt. 1. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Az előbb véletlenül belenéztem, tv kapcsolgatás közben.

Beképzelt egy ember, pedig nagyképűsége nincs arányban a tehetségével, műveltségével.

Az egész zsűri nevetséges. Nem hiszem el, hogy nem találtak hozzáértő embereket. Szégyen!

2017. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%
Az xfaktor mostanra a 4 ember (<-2,3 is lehet) között lévő feszültségre, problémákra összpontosít, fókuszál, mintsem a zenészekre, énekesekre, ezért teljesen felesleges lenne komolyan venni.
2017. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem jól teszi, hogy nem szenved végig mindenkivel. Aki nem elég jó hangban az énekléshez, az összpontosítson valami másra, amivel hasznos lehet.

Hiába engedné őket végigénekelni a dalt, ha ugyanaz lenne a végeredmény. Persze jobban esne a versenyzőknek, de ilyen az élet.


Maga műsor meg csak egy celebgyár.

2017. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó... most már látom, hogy Peti is fogyatékkal élő... engedett leülni egy 70 és a halál közti fazont. :)

Ezt már tényleg nem lehet komolyan venni. :D


3-as: Alex el is ismerte, hogy nem a tehetséget nézi, hanem az egyéniséget.


Mire megírtam az üzenetet leváltotta az élőholtat egy tehetségtelen "rapperre". :DDD Wow...

2017. okt. 1. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Puskás Peti azért más kategória, mint a többi :D Az szerintem köztudott, hogy hangja nincs, így berakták a cirkusz kedvéért zsűrinek.
2017. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És szerintem a zsűriből általában Alex szokott a legjobban dönteni.
2017. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eléggé hadilábon állok a csávóval, mert a stílusát nem bírom, de nagyon sok mindennel viszont egyet kell értsek, amit mond vagy csinál. Nem egyszer volt már olyan, hogy a többi mentor ajnározott valakit, aki tök szar volt, és volt az egyetlen, aki megmondta, hogy de ez márpedig nem jó. Szerintem összességében egész jó mentorházas csapatot hozott össze, csak a Viola iránti elfogultsága miatt nem tökéletes az a hatos. Ha nem lenne egy hisztis p*csa, még bírnám is.
2017. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem az a kérdés hogy milyen,hanem hogy mennyi mentális problémája van.
2017. okt. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!