Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber és Selena Gomez...

Justin Bieber és Selena Gomez miért olyan nagy sztárok? 19/F

Figyelt kérdés
selena azért talán mert justin nője volt?

2017. okt. 21. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Selena tehetséges és gyönyörű is.
2017. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Justin szerintem tényleg tehetséges, amúgy 2012-ben kezdett bele egy versenybe ahonnan videókat az anyukája feltöltötté a videókat YouTube-ra. Itt fedezte fel Scooter 2009-ben amikor 15 éves volt. Azóta folyamatosan ível felfelé a kerrierje, viszont 2014 volt a mélypontja. Amikor meg drogokhoz nyúlt, de az már a múltté.

Selena és Justin jártak, viszont nem akkor lett híres. Meg azelőtt ha jól tudom, Selena 10 évesen szineszkedett, a Barney-ba vagy nem tudom hogy kell leirni. Ott lett ismert. 13 vagy 15 évesen pedig a Varázslók a Wawerly Placerőlben szerepelt. Justin pedig 2 évvel fiatalabb, szóval ő 11-13 évesen meg nem volt ismert. Lényegében nagyon sokat kapott Justintol, és biztos nem lett volna akkora sztár mint most. Amúgy meg az egész Purpose albumát Justinnak Selena ihlette.

2017. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Előző vagyok, elírtam, 12 évesen kezdett bele vagyis 2006-2007-ben
2017. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Bieber csak egy bűnöző. 23 évesen már megjárta a börtönt. Rossz példa a kisgyerekeknek.
2017. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
#4 válaszoló: Ha legalább írsz valamit,a akkor legalább ne valami hülyeséget! Justin most 23 éves, és börtönben sem volt mert a rendőrségi fotó után kifizették a váltság díjat. Egyébként meg 19 éves volt akkor.
2017. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jókor voltak jó helyen és jól néznek ki.
2017. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól mert USA-ba bármit el lehet intézni pénzzel attól még egy bűnöző lesz. A váltságdíjjal ezt te magad is elismered, hiszen azt a bűncselekmények miatt kell fizetni, hogy a delikvens ne vonuljon börtönbe. És mivel a rajongói kitömték pénzzel azt a kis majmot, így sajnos van annyi pénze hogy mindent megússzon. De attól még nem lesz más mint egy drogos szánalmas hangtalan ficsúr, a zeneipar szégyene. Selena Gomez legalább bitang jó csaj, és valami hang is szorult belé.
2017. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#5

A kötekedésnek szánt válaszoddal azt sikerült alátámasztanod amit én írtam.

2017. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert jókor voltak jó helyen és, mert a célközönségüket 10-16 éveseket akkora addikcióba rántja a bájos arcuk, hogy az se érdekli őket, mennyire vitatható a hozzáállásuk emberileg, mennyire nincsen mondanivalója a dalszövegeiknek és, hogy igazából bárhonnan előkaphatnának az Amerikai sztárpiacról nyolc hasonló tehetségű sztárt, annyira nem egyediek. Leegyszerűsítve a külsőségek és a szerencse viszi őket előre.
2017. nov. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Selenával semmi hang nem szorult. Nekem nem tetszik a hangja. Ilyen sztár én is lehetnek. Nekem is ilyen hangom van ... semmilyen! 😂 De amúgy egy száma sem tetszik. Rá igaz hogy jókor volt jó helyen.

Justinnal teljesen más, nekem tetszenek a számai a hangja pedig egyedi, tetszik. Ha nem lenne YouTube ő csak egy szexi Kanadai srác lenne.

2017. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!