Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is forog a sírjába...

Szerintetek is forog a sírjában Walt Disney az ilyen "Disney-sztárok"-tól, mint Májli, Selena Gomez meg a többi?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem is kicsit...
2010. júl. 31. 16:36
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
51%

Nem biztos.

Ízlések és pofonok.Tudod aki neked nem tetszik,az másnak tetszhet.

Pl. szerintem Sel egész jó,és Demi is.Viszont ez a Sterling Knight katasztrófa.

15/L

2010. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
61%

szerintem meg pont hogy Sterling nem az:)

olyan cuki feje van

viszont Demitől meg a másiktől fel áll a szőrt a hátamon

és igen itt mutatkozik az a bizonyos ízlések és pofonok

úgy látszik engem és az első válaszolót nem lehetne egy szobába engedni

2010. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Puff neki, én nem tudom, ki az a Sterling Knight, de úgy, hogy 0%...Amúgy szerintem érdemes megnézni, hogy hogyan lettek ezek sztárok, ha az embernek szánakozni támad kedve, olvasson utána...
2010. júl. 31. 16:51
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
Én a kérdezővel értek egyet:) Én senkit sem bírok ezek közül :D
2010. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
87%
Szegény Walt Disney, őszintén sajnálom. Szerintem is most forog a sírjában...
2010. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%
nem forog hanem már szabályosan breakel. Brr.. kiráz a hideg ezektől a "sztároktól."
2010. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Mondhármotokkal egyetértek...
2010. júl. 31. 17:16
 8/44 A kérdező kommentje:

Kedves többiek, íme, az utolsó válaszoló személyében élőben láthatjuk, hogy milyenek is azok, akik a kérdésben említett "sztárokat" szeretik. Ebben a válaszban bennefoglaltatik annak a rétegnek a mentalitása, gondolkodásmódja, tehát jól nézzétek meg, amíg nem törlik, és tanuljatok belőle!

Kedves utolsó, nem tudom, hogy érdemes-e koptatni a billentyűzetemet az ilyenek miatt, mint amilyen te is vagy. Nagyon sokat tettek érte...mondjuk inkább úgy, hogy a kicsi májli elf*ngotta magát, hogy ő sztár akar lenni, apukának pénze van, esze nincs, hát csináljunk belőle sztárt. A te szövegedben is előjön az a szokásos szöveg, hogy ha valakinek nem tetszik egy "híresség", az bizony irigy. Akkor most megsúgom neked, miközben világgá is kiáltom, hogy megvetem az ilyen "sztárokat", és még ha lehetőségem lenne, sem szeretnék olyan módon akármit is elérni, mint az említettek. Lehet, hogy én egy senkiházi vagyok, viszont képzeld el, én NEM szeretnék híres lenni. Mondjuk ennyi erővel valószínáleg te is egy hozzám hasonló senkiházi vagy...ó, értem már, tehát számodra mi(te, én és a hozzánk hasonlók) senkiháziak vagyunk és nálunk sokkal magasabban állnak a mádiában szereplő hírességek, ők jobb emberek, közülük senki sem lehet olyan jó, mint ők. Hány éves vagy, kicsi lány?

2010. júl. 31. 18:27
 9/44 anonim ***** válasza:
79%
Én egyáltalán nem nézem az ilyen Disney Chanelleket és nem is érdekel az ilyen Jonas Brothers vagy mi. engem a régi Walt Disney filmek szórakoztatnak a legjobban.
2010. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Utolsó: én sem nézek ilyeneket, sőt, nincs is Disney Channelöm...
2010. júl. 31. 19:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!